Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a lányt aki tetszik, hogyha legközelebb látom? Továbbiak lent! 24/F

Figyelt kérdés
Van egy 20 év körüli lány aki pár hónapja nagyon tetszik. Pár hónapja láttam először a városban. Akkor tudtam meg a nevét is az egyik barátomtól, akivel közösen láttuk. Az elmúlt pár hónap alatt időközönként láttam a lányt személyesen kb 5-ször. Tegnap este újra láttam. Szembe sétáltunk el egymással. Nagyon néztük egymást szinte szemeztünk végig, amíg elhaladtunk egymás mellett. Én siettem, mert időre kellett mennem egy helyre és nem is magamba voltam, ő pedig kelt át a zebrán, tehát ő is ment. Én egy barátommal voltam, ő magában volt. Ha énis magamban lettem volna, akkor megszólítottam volna. A kérdésem pedig a következő: hogyha legközelebb látom úgy, hogy mindketten magunkban leszünk, akkor hogyan szólítsam meg? Facebook-on nem tudnám és nem is akarom megtalálni. Eléggé hétköznapi neve van (pl: Nagy Anna) és nagyvárosban élek, tehát mégcsak megkeresni sem próbálom direkt a Facebookon. Személyesen szeretném vele intézni a dolgot.

2021. jún. 22. 10:22
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el.
2021. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Nem engedem...
2021. jún. 22. 18:04
 13/46 anonim ***** válasza:
82%
akkor ne legyél ilyen töketlen.
2021. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. Csak nem tudom mit mondjak.
2021. jún. 22. 21:26
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, ne haragudj, hogy ilyen hülyeséggel zavarlak ismeretlenül, de már többször is láttalak itt a városban, legutóbb [időpont + a hely neve]. Jófejnek tűnsz, szívesen megismernélek. Nem ülünk be egyszer valahova, akár most?" Ennél jobban fölösleges rágörcsölni, mert nem ezen fog múlni. A megszólítás utáni 3 másodpercben már meghívással indítani, amikor még azt se látja ki szólította meg szerintem veszett ügy.
2021. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
#15 köszönöm a válaszodat! Nagyon hasznos és segítőkész volt! Ment is a zöld kéz!
2021. jún. 23. 09:46
 17/46 A kérdező kommentje:
Szóval hogyan kezdeményezzek személyesen idegen lánynál?
2021. júl. 19. 18:56
 18/46 anonim ***** válasza:

Nem kell túlgondolni, valami kicsit vicces/érdekes témával nyitsz felé, akár kikéred a véleményét valamiben.

A lényeg úgysem az hogy mit mondasz, hanem hogy milyen testbeszéddel, hangulatban lépsz oda hozzá.

Valami egyszerű téma tökéletes, ami a helyzethez köthető, a lényeg hogy ne legyen erőltetett.

2021. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Utolsó de mi? Mikor 1 egyszerű utcán sétálás közben egymás meglátásáról van szó akkor ott milyen téma adódik szerinted?🤔
2021. júl. 26. 22:22
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha utcán akarsz megszólítani valamit, ahhoz kell némi találékonyság.

Mondd neki hogy látod errefele egy ideje, mióta lakik erre, errefele dolgozik-e, tud-e valami jó koncertet a városban a nyáron .

2021. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!