Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akik az egyetem alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik az egyetem alatt kitombolják magukat - gangbang,négerek, arabok,stb hogyan tudnak azután egy normál párkapcsolatra visszaállni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ilyen intenzív szexuális élet után nem lesz nagyon lapos és unalmas nekik egy normál párkapcsolat ahol csak egy pasival tudnak lenni?

2021. jún. 26. 09:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Mi a f#sz tortenik itt ebben a kategoriaban xd
2021. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Miért kéne csak egy pasival lenniük?

2021. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerelmi kapcsolatok és "intenzív" szexuális élet jól megvannak együtt.
2021. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ja, a házasság a vágy és a szex halála!
2021. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen ismerősöm, akiről tudom, hogy ugyan nem egyetem alatt, mert nem járt egyetemre, de 20onéves korában elég sok mindent kipróbált (rengeteg egyéjszakás, biszex hármasban együtt is élt egy pasival meg egy nővel, drogok, szexklub stb.)... a 30-as évei közepére lehiggadt, és akkor már inkább szüksége volt egy tartós párkapcsolatra, harmonikusabb szerelemre, csendesebb életre; onnantól kezdve meg összejött egy férfival, akivel már 10 éve együtt vannak, 6 éve házasok, és kicsattan a boldogságtól. Nem hiányzik neki az a fajta élet sem szexuálisan, sem máshogy (tudom, mert filter nincs a száján a szentemnek :D).
2021. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Akinek egyszer lesz egy arab barátja, az sose megy vissza egy magyarhoz
2021. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16 Még a négereknél is jobbak?
2021. jún. 29. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!