Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány a nőknél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány a nőknél ha elől az egyik fogból le van törve egy kis darab?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem semennyire, akár még szexi is lehet. F
2021. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
25%
Számomra nem hátrány. 23N
2021. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem hátrány, de egyébként meglehet csináltatni ha zavar.
2021. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Csináltassa meg.. ne legyen igénytelen xar.
2021. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
És azt mibe tart megcsináltatni? Ahhoz nem is föltétlen kell kerámia pótlás, a doki is fel tudja építeni ott helyben.
2021. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha ideiglenes, és időpontra vár vagy elég pénzre, hogy megcsináltassa, akkor nem zavar. Ha nem szándékozik vele semmit se csinálni, az deal breaker számomra.
2021. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Neked mennyire hátrány ha egy letört fogú pasi udvarolnak neked? Csókolózás közben sérülést okozhat neki. Ha neked jó úgy akkor legyen, igénytelenségre utal akárhogy is nézel ki.
2021. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy-két hónapon belül tört le, akkor oké, de ugye már kért időpontot, hogy megcsináltassa?

Egyre romlik, kopik ott a fogállomány, ne késlekedjen vele :) Az esztétikai rész sem túl vonzó, de fontosabb az eü. Utoljára kisiskolás korban vicces és aranyos a hiányos fogsor vagy nagyon idős embereknél.

2021. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Jobb lenne megcsináltatni.


Vagyis hát, mekkora darab tört le? Nekem az egyik fogamról letört egy egy mmes darab, és a fogdoki azt mondta hogy nem lehet pótolni. Ha akkora darabka hiányzik neked is, szerintem az nem is látszik.

2021. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg kis darab, azt seperc megcsináltatni, csak mondom. És alig kerül valamibe.

Szerintem a kérdésben annál nagyobb darabról van szó. Az meg elég igénytelen.

2021. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!