Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetovált pasik, hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált pasik, hátrány szokott lenni a nőknél a tetoválásotok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Remélem, hogy nem, mert már fél éve azon gondolkodok, hogy csináltatok egy egész karosat.
2019. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Akinél hátrány, az bekaphatja.:) És aki ezen aggódik, az el is felejtheti a tetkókat.

Tetovált férfiként elmondhatom, hogy nagyon meglepődnétek, ha tudnátok, hogy a szende könyvtárosnők, tanárnők, stb valójában mennyire be tudnak indulni a tetkóktól. Pontosabban nem azoktól, hanem attól a fériembertől, aki nem tipródik azon, h varrasson vagy ne.

2019. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Én ha valakit szeretek, akkor sajnálom azt a kis részt a bőréből, amit nem láthatok rendesen a festéktől úgy amilyen volt. Nem szeretem a tetkót mert túl divatos, és azt gondolom hogy az illetőnek csak a külsőségek számítanak, tehát rossz pont.
2019. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a környezetemben sokan úgy vannak vele,hogy minden tetkós megbízhatatlan és tróger. Én személyszerint nagyon bírom a tetkókat, nekem is lesz bár eddig csak piercingjeim vannak. Mivel az emberek általában szépnek tartanak, az utcán is megkapom erről a visszajelzést, meg régebben sok ismerősöm palvinbarbizott azt nyomják belém folyton, hogy ez árt és elrontom magam pedig ezek csak pc-k. :D amikor akarod kiveszed, és én már egyátalán nem hallgatok rájuk, te se tedd. Viszont aki tetovál az a jövőben is figyeljen a minőségre, x időnként üttesse át és jó tetoválót válasszon. Nincs rosszabb a kopott tetkóknál.
2019. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Tetovált nőként mondom neked, hogy ha nekem nem okoz hátrányt a férfiaknak pláne.
2019. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem az, nőknél sem. A jól megválasztott tetoválások szerintem szebbé tesznek egy nőt, nézzétek meg például őt: [link]
2019. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a tetovált nők kérdésnél mennyivel másabb válaszok voltak.
2019. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem probléma a tetko és sok más embernek sem, van akinek igen...az nem a te embered!

N27

2019. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Mivel ma már akkora divat,hogy szinte az az egyéniség ha valakin nincs ezért nem hinném,hogy hátrány főleg férfiaknál. Én férfi vagyok nekem nincs(bár gondolkoztam rajta de úgy van ez ha ha még nem csinaltattam meg nem is igazán akarom), de érdekes módon a legtöbb lány akivel dolgom volt ki volt varrva. Engem nem zavar de nem plusz pont lányoknál főleg,hogy mindnek volt amit megbánt.
2019. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Addig tetszett amíg nem volt divat. Utálom azokat akiket így lehet befolyásolni és nem egyeniségek. Felszínes emberek. A mostani csurkás szamuráj utánzatoktól is herolom van.
2019. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!