Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan 28+ éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan 28+ éves férfiak (kb akkortól +-2-3 év számít nagyon a bér a nőknek), akik azért vannak egyedül, mert nem üti meg a keresetük az átlagbért, vagy nem éri el a családalapítási szintet,pl emiatt nincs még lakásuk (ami hátrány a nőknél)?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 11:41
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Sokan itt leírják hibásan, hogy áh nem kell pénz a csajozáshoz. Dehogynem, havi szinten több tízezer alaphangon, ha fent akarsz tartani egy kapcsolatot és nem a 4 fal között ülni minden nap. Csak a benzin, csak a belépők, kis kaja és összejön 20-30 ezerre, és ez a minimum. Még hol van a téli kiruccanás (azt is imádják a nők), hol van a minimum 1 éven egyszer való wellnes, hol van a minimum 1 hetes nyaralás? Ezt átlag alatti fizetésből nem lehet kihozni, ha pl szeretnél pl 40 éves korod előtt önerőt a lakásra.
2020. júl. 1. 11:45
 2/45 anonim ***** válasza:
90%

Pár hölgyeménnyel ismerkedtem már, bérkimutatást még nem kellett egynek sem bemutatni, illetve konkrétan arra se kérdeztek rá, van-e valamilyen kéglim.

A melóhelyet szokták kérdezni, semmi több.

De, bocsánat, 1 ilyen valaki volt, na de nála már a telefonban is hallatszott, hogy valami nem stimmel...kb mintha Evettkével beszéltem volna.

Azt benéztem rendesen.

2020. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy neked? Látszik az írásodból a frusztráció. Ne törődj a csajozással, foglald el magad.
2020. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
64%

A szegénység valóban egy hatalmas korlát ilyen téren, de nem azért amiért gondolod, hanem azért, mert a szegénység mindig érezteti hatását, akár aktívan, akár passzívan. Engem a szegénység visz a pokolba. Ráadásul ez nem olyasmi ami ellen lehet tenni. Vagyis de, tehetséges szakiknak, meg ilyesmiknek igen, de én nem vagyok az.


Illetve a világunk a gazdagokra van tervezve és egyre inkább rájuk lesz szabva minden.

2020. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs havi többtízezred akkor simán csóró vagy és a saját szórakoztatásodra vagy hobbidra sincs pénzed... hogy akarsz így barátnőt?
2020. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
95%

Ez az, ha nincs havi 20-30 ezer forintod "feleslegesen", ami nem hiányzik a kasszából, akkor mégis hogy gondolod azt a bizonyos önerőt ahhoz a hitelhez, amit szintén a mindennapi megélhetéseden túl kell fedezned? Miből tartasz el esetleg egy gyereket vagy valami? Ha ennyire keveset keresel, hogy ez megterhelő legyen, akkor inkább ne a csajozással foglalkozz, hanem fejleszd magad, hagyd el a jelenlegi pályád és keress jobban fizető állást, vagy valami kiegészítést a jelenlegi munkád mellé.


Amúgy szerintem sokan hiszik azt, hogy az említett anyagi okok miatt van hátrányuk a párkeresésben, miközben egy ettől 100%-ban független tényező taszítja az ellenkező nemet. Csak egy példa: egyik exem meg volt róla győződve, hogy azért hagytam el, mert csóró és nem volt kocsija, amit abban is bizonyítani látott, hogy az új "kanomnak" (akiért elhagytam) meg volt egy egészen jó, új autója és stabil jövedelme. Miközben valójában az volt az ok, hogy az exem megcsalt és kapcarongyként kezelt, az új "kanom" (azóta már férjem) meg normálisan emberként szólt hozzám és nem tekintette papucsságnak kifejezni a vonzalmát felém. Igazából a legkevésbé sem érdekelt, hogy kinek van kocsija és kinek nincs, bevételekről meg pláne nem volt szó, aztán ő mégis meg volt erről győződve és meg is kaptam az aranyásó szexmunkás címkét. Szóval szerintem érdemes végiggondolni, hogy valóban arról van-e szó, hogy tényleg csak és kizárólag ez a hátráltató tényező, vagy vajon van-e esetleg bármi más, ami indokolhatja a sikertelenséget. Könnyű ilyen külső tényezőkre fogni a dolgot és ezzel magyarázni, könnyebb, mint önvizsgálatot tartani, de nem biztos, hogy célravezető.

2020. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

6.


Sok ilyen szituáció is van; a példád jó.


De az sem kellemes, mikor elég meghallaniuk, hogy milyen munkakörben dolgozol és máris vége a beszélgetésnek szinte. De több már nem jön utána. Én már jártam így. És biztosan nem mást rontottam, elég sokszor visszaolvastam, egészen addig a pontig minden rendben ment.

2020. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Ott a megoldas, nem kell atlag alatt keresni. Rengeteg lehetoseg van, de kifogasokat keresni mindig konnyebb. Ahelyett pl hogy egesz nap a gyakorit bujjatok, mar reg megtanulhattatok volna egy uj nyelvet, programozni, weblapot tervezni, blogot irni, valami olcsobb tanfolyamot keresni, talalni egy hobbit amibol penzt lehet kesobb csinalni es tarsai.
2020. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Jó, és hol keressek űtlag felett. Bemehetek én is a céghez, na van egy bölcsész diplomám, piacképtelen, de én verem nekik ott az ajtót, hogy nettó 400 at akarok kapni maguknál mérnökként, mert én képes vagyok rá. Oké: papírja? Nincs: mert bölcsész vagyok. Onnantól hogy vegyem rá őket, hogy felvegyenek? Vagy bemész egy bankba, közgazdásza akarsz lenni, mert azoknak is jól megy. Hol a papír? sehol...Nekem meg már nincs 34 évesen állami félévem ezekbe fektetni. Magyarország megbukott, papírország.
2020. júl. 1. 14:28
 10/45 anonim ***** válasza:
63%

"Ott a megoldas, nem kell atlag alatt keresni."


Azt remélem vágod, hogy az átlag attól átlag, hogy az emberek fele mindig alatta keres? Ha a fizetések nőnek, a vásárlóérték is vele együtt. Kizárólag akkor tudod a vásárlóértékedet növelni, ha CSAK a te fizetésed nő, a többieké marad annyi, amennyi volt.


"mar reg megtanulhattatok volna egy uj nyelvet, programozni, weblapot tervezni, blogot irni"


Látom, még mindig dívik ez a "vallás", egyszer olyan szívesen csinálnék egy világméretű gazdasági szimulációt, ahol MINDEN ember megfogadja a tanácsotokat és még több szenny lenne az interneten, a végén meg pár CENTEKÉRT menne a harc, a minőségi tartalmak vagy eltűnnének, vagy lezüllenének, mert ha kizárólag ANYAGI oldalról nézzük, akkor minek állítson elő valaki minőségi tartalmat, amikor fingós, böfögős Molnár Krisztián meg Győzike színvonal is megkapja a sokmilliós nézettséget és az átkattintásokat.

2020. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!