Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik már lemondtak önmagukról? Akik már beletörődtek, hogy nekik már nem jut senki sem?

Figyelt kérdés

Már elfogadtam, hogy nem javul itt már semmi sem.

Szeretném a hátralévő időmet békében és nyugalomban letölteni. Számomra az élet egy örök haldoklás l, egy végtelenségig tartó börtön. A legnagyobb vágyam, a gyerekkori álmom az volt, hogy majd lesz egy barátnőm, aki szeretni fog. De sajnos ennyi idő után már be kell látnom, hogy hiú ábrándokat kergettem. Így mivel a legnagyobb vágyam nem fog már teljesülni, számomra nincs is semmi különösebb indok arra, hogy éljek. Tulajdonképpen csak vagyok, de már nem élek.

Ezért addig míg el nem távozom végre ebből a világból, én itt szeretnék nyugalomban és békében lenni. Nem szeretnék már senkivel sem összeveszni, késelésekbe keveredni. Ki szeretném élvezni minden csepp kávémat és minden falat ételemet, megtalálni az apró örömöket az életemben, amik még megmaradtak. Minden egyes lélegzetemnek hálát adok, és boldog vagyok, hogy vannak kezeim és lábaim.

Mivel ki tudja mennyi van már hátra nekem és már nem is hiszek már a csodákban.


Nem fog jönni már senki sem. Egyedül fogok maradni egészen addig amíg el nem távozom. Ebbe én már beletörődtem.


Más is érez így?

Van itt más is aki már lemondott az evilági vágyairól?



2021. jún. 27. 13:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
59%
Az önsajnáltatás az egyik legszánalmasabb, legócskább dolog, amivel felkeltheted mások figyelmét.
2021. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%
Ez nagyon önsajnáltatóra sikeredett. Fel kell emelni a segged és emberek közé járni. Mindegy, hogy társaságban vagy egyedül csak menni kifele. Nyár van, nem bent kell megrohadni a forróságban. Ha valóban szeretnél kapcsolatot azért tenni is kell.
2021. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
58%

Brühühü kérdező sírok brühühü szeeeegény kérdező simi simi brühühhü. :,( :,(

Úgyis csak erre van szükséged. Hogy sajnáljanak. Szánalmas vagy.

2021. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
56%
Amikor beszélgetek egy nővel, soha nem szoktam magamat sajnáltatni, ennek ellenére soha nem volt nőm... Na erre mit tudnak mondani az itteni okoskodók?
2021. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Pont azt írom, hogy nem érdekel, mert nem várok már sajnálatot senkitől sem. Mert már lemondtam magamról. Nem akarom senki figyelmét felkelteni, mert nem lesz itt már úgysem semmi sem.
2021. jún. 27. 13:30
 16/37 anonim ***** válasza:
63%
Mindig udvarias, előzékeny igyekszem lenni a nőkkel, meg is köszönik nekem a nők sokszor. Barátnőm mégsem volt soha.
2021. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
47%
Én ilyen vagyok. Elfogadtam hogy nem jövök be a nőknek. Amikor ezt megtettem, teljesen meg is változtam, sokkal lazább, bátrabb, magabiztosabb lettem. Most már nem érdekel ha kinevetnek, beszólnak meg lenéznek sőt visszaszólok olyat hogy sírva fakad!:D Nyomorult gyökerek, nem érdemes sajnálkozni miattuk.
2021. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
Erre csak azt lehet mondani kedves #14- es, hogy ezeknek a nőstényállatoknak kifinomult műszereik vannak és levágják a hanglejtésből is ha meg vagy bszódva egy kicsit is. Lehet érezni mennyire vagy topon lelkileg. Ezek ilyenek.
2021. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
47%
#15 dehogynem akarod felkelteni mások figyelmét, meg sajnáltatni magad. Ha így lenne, nem keresnél magadnak közönséget a gyakorin.
2021. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

#19


Nem. Évekig próbáltam felkelteni mások figyelmét. Mind sikertelenül.


Így már nem is akarom mások figyelmét felkelteni, mert úgysem sikerülne, ahogy eddig sem sikerült semmi sem.

2021. jún. 27. 13:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!