Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik már lemondtak önmagukról? Akik már beletörődtek, hogy nekik már nem jut senki sem?

Figyelt kérdés

Már elfogadtam, hogy nem javul itt már semmi sem.

Szeretném a hátralévő időmet békében és nyugalomban letölteni. Számomra az élet egy örök haldoklás l, egy végtelenségig tartó börtön. A legnagyobb vágyam, a gyerekkori álmom az volt, hogy majd lesz egy barátnőm, aki szeretni fog. De sajnos ennyi idő után már be kell látnom, hogy hiú ábrándokat kergettem. Így mivel a legnagyobb vágyam nem fog már teljesülni, számomra nincs is semmi különösebb indok arra, hogy éljek. Tulajdonképpen csak vagyok, de már nem élek.

Ezért addig míg el nem távozom végre ebből a világból, én itt szeretnék nyugalomban és békében lenni. Nem szeretnék már senkivel sem összeveszni, késelésekbe keveredni. Ki szeretném élvezni minden csepp kávémat és minden falat ételemet, megtalálni az apró örömöket az életemben, amik még megmaradtak. Minden egyes lélegzetemnek hálát adok, és boldog vagyok, hogy vannak kezeim és lábaim.

Mivel ki tudja mennyi van már hátra nekem és már nem is hiszek már a csodákban.


Nem fog jönni már senki sem. Egyedül fogok maradni egészen addig amíg el nem távozom. Ebbe én már beletörődtem.


Más is érez így?

Van itt más is aki már lemondott az evilági vágyairól?



2021. jún. 27. 13:06
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést amúgy nem azért írtam ki, mert hátha majd megsajnál valaki és esélyt ad. Mivel én már nem hiszek ebben. Tudom jól, hogy én már itt nem fogok semmiféle esélyt kapni...
2021. jún. 27. 13:09
 2/37 anonim ***** válasza:
92%

Igen, van.

A párkeresési csalódások nagyon rombolóan hatnak az emberre. Nem kell görcsösen keresni, de nem is kell elzárkózni.

Akinek jönnie kell, a jönni is fog.

Ellenben ha mégsem találnám meg a páromat, keresni fogom az élet szebbik oldalát... és ha mégis vágynék valamire, keresek rá megoldást. N

2021. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
45%
Még hány ilyen kérdést fogsz kiírni? Hagyj fel az önsajnálattal, az az egyik legkevésbé szexi dolog. Állj le a gyakorizással, és próbáld meg fejleszteni magad. Először is keress egy pszichológust.
2021. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nem zárkózom el, de már csalódni sem tudok csalódni.

Egyszerűen elfogadtam, hogy nem fog itt már jönni senki sem.

2021. jún. 27. 13:12
 5/37 A kérdező kommentje:

#3


Túl sokáig csináltam már ezeket. Olyan sokáig kerestem és fejlesztettem magamat, hogy már belefásultam ezekbe.

2021. jún. 27. 13:13
 6/37 anonim ***** válasza:
22%
Egyszerűen a nőknek az alfahím, bunkó, pénzes pasik kellenek, aki nem ilyen, arra a nők úgy tekintenek, mintha valami rossz bűnöző lenne. Csendesebb, visszahúzódó, a nőkkel udvarias férfiként a saját életemben is tapasztalom, hogy ilyen férfiként semmilyen esélyem nincs a nőknél. A bunkóknak, törtetőknek, jóképűeknek áll a világ.
2021. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem csináltad eleget, különben nem viselkednél így. Amíg szánalmaskodsz, senkinek sem leszel vonzó.
2021. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%

"Egyszerűen a nőknek az alfahím, bunkó, pénzes pasik kellenek"

Sem ez, se a kérdező önsajnáló formátuma nem kellene. Van a kettő közt más típus is, nem csak szürke és sötét létezik.

2021. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#7


Nem érdekel. Amikor nem voltam ilyen, akkor sem érdekelt senki.

2021. jún. 27. 13:18
 10/37 A kérdező kommentje:
Hiába írná be akár száz nő is ide, hogy "ne sajnáltasd magad, mert így nem kellenél" mivel engem ez nem érdekel, mert pontosan tudom, hogyha tényleg nem sajnáltatnám magam (ahogy régebben) akkor sem kellenék senkinek sem. Tehát ha már semmiféleképpen sem kellek, akkor végül is teljesen mindegy mit csinálok.
2021. jún. 27. 13:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!