Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű melósként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű melósként csak egyszerű lányoknál próbálkozhatok?

Figyelt kérdés
Ez így akkor nem új kasztrendszer kialakulásához vezetne?

2021. júl. 1. 22:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szabad akaratod van. Bármilyen lánynál próbálkozhatsz. Kicsit torz a gondolkodásod, hogy ezt nem tudtad.
2021. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Próbálkozni bármilyen nőnél lehet.

Nekem mamám mindig azt mondta, Guba gubával suba subával.

2021. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem is szuper modellek-nél..
2021. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kasztrendszer. Bármilyen Nőnénl próbálkozhatsz! Szabad akaratod van! Csak ne felejtsd el, hogy a Nőnek is ugyanúgy szabad akarata van, szabadon elutasithat!
2021. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Nemcsak náluk próbálkozhatsz, és vannak művelt-tanult meg pénzesebb lányok is, akiknek nem hátrány az, hogy melós vagy... csak tudni kell kulturáltan kezelni, ha visszautasítanak.
2021. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
28%
Nem mert a szintén egyszerű, melós nők is mindig maguk fölé választanak, hogy feltudjanak nézni a férfira.
2021. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
26%

A kasztrendszer már megvan, mindig meg is volt: suba subához, guba gubához.


Ha melós vagy, valóban nagyon lenn kell keresgélned, mert valóban "felfelé" törekszünk.


N

2021. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ez rajtad múlik, én is melós vagyok, a párom pedig 2 diplomával rendelkezik. Szerintem nem a munkán múlik hogy milyen barátnőd lesz hanem rajtad, illetve a természeteden, meg úgy mindenen ami veled kapcsolatos. Ha negatív, visszahúzódó természeted van, akkor az egyszerű lányok sem téged fognak vàlasztani, ha tudsz férfiként viselkedni és úgy hogy felkeltsd egy nő érdeklődésèt akkor nyert ügyed van szerintem.

Adj magadra, öltözködj jól, járj edzeni (napi 10 óra fizikai munka mellett heti 4x megyek edzeni) és meglesz az eredménye

29F

2021. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz aztán vagy bejon. Vagy nem.
2021. júl. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Próbálkozhatsz bármilyen lánynál, csak nem érdemes. Ha nem keresel sokat, akkor még az egyszerű lányoknál sincs sok esélyed.
2021. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!