Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy csúnya vagyok és nem lesz olyan párom aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nem topmodellekre kell gondolni, teljesen átlagos lányoknál se jön már egy jó ideje össze semmi, mivel az arcom elég csúnya sajnos.


Ezt leszámítva még alacsony is vagyok (171cm) , bár az a kisebbik gond, mert általában alacsony lányok tetszenek. Egyébként sportolok, igényes vagyok a személyes higéniára és az öltözködésre is.

Belsőleg lány barátaim szerint rendben vagyok ( tudom nem túl objektív vélemény). Extrovertált vagyok, vannak barátaim, hobbijaim, karrierem, figyelmes vagyok és természetesen mint mindenkinek vannak rossz tulajdonságaim, de szerintem semmi kirívó.


2021. júl. 2. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Önkénteskedj.
2021. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

A megoldás egyszerű: aki nem tetszik, az ne legyen a párod. Problem solved.

---

Olvasd el G. Miller: A párválasztó agy c. könyvét, segít, hogy a relatív hátrányodat leküzdd. Jó munkát!

2021. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25 éves szűz?
2021. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, voltam mar tobb novel is es incel se vagyok, nem hibaztatom a noket.
2021. júl. 2. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Azt tartsd szem előtt hogy mindenkinek az jut amit nyújtani tud. Szóval ha te nem vagy jóképű és mellé írtad hogy alacsony is vagy ; úgy ne is akarj átlagosan szép lányt. Mert az nem a te tipusod. Irreális elvárás.
2021. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebbe muszáj lesz beletörődnöd, vagy is el kell fogadnod hogy sosem lesz jò csajod!

Kezdj el dögös, csini prostikhoz jarni, az feledteti egy darabig hogy nem vagy egy adonisz!Én is ezt teszem és beválik.

2021. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudnál privátban képet küldeni magadról? Kíváncsi lennék, hogy miért látod magad csúnyának.


Azért van a csúnyaságnak is fokozatai. Van olyan ismerősöm aki tényleg a bottal se piszkálnám meg kategória.

Ha sikerült több nővel is együtt lenned és incel se vagy, akkor nem tudom miért látod magad csúnyának.

2021. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kevés vagy. Kocsid, lakásod van? Miért nincs?
2021. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!