Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon érzékeny, érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon érzékeny, érzelmes, jólelkű lányok is automatikusan undorodnak az olyan férfiaktól, akiknek még nem volt párkapcsolata? Csődtömegnek tartják az ilyen férfiakat? Vagy azért adnának esélyt egy ilyennek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 22:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
10%
Nem hinném
2021. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Ezt is itt a gyakorin tanultam meg, hogy a nők undorodnak azoktól a férfiaktól, akiknek még nem volt párkapcsolata.

Érdekes, hogy nőként ezt nem így tudtam, meg a való életben sem így működik.

De hát amit a gyakorin írkálnak, az biztos úgy is van :D

2021. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Én érzelmes és jó lelkű vagyok, ráadásul extra lelkis és érzékeny, ettől függetlenül vagy talán pont ezért mindig is azt szerettem ha egy talpraesett tapasztalt férfi van mellettem.

Nincs bajom azzal akinek még nem volt kapcsolata. De én nem arra vágyom, hogy valakit én tanítgassak stb

2021. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
:(
2021. júl. 3. 22:19
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
#3 nőként úgy gondolom, nem kéne keverni a jólelkűt a szerencsétlennel, két különböző fogalom
2021. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Igen, pár órán belül kétszer ugyanezt a kérdést kiírod, de tuti nincs veled semmi probléma.


2-es én meg olyan betegagyú embert sem láttam még, aki a saját gyerekeire féltékeny, de itt a gyakorin, személyedben ez is sikerült.

2021. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező alapvetően minden nő egyforma, igen vannak különbségek, de azért a dolgok 90%-ában mind ugyanazt gondolja, és igen mint látod undorodnak, mert nekik macsó pasi kell minimum 18 centis szerszámmal. Ennyi.
2021. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Na már előkerült a farokméret is :DDD Sírok, komolyan. Na ezért írtam az előző kérdésnél, hogy kettyósak vagytok.
2021. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8%

Ha tőled azt kérdezik, hogy azok a madarak amiket az evolúció röpképessé tette és egészségesek hogy nem tudnak repülni akkor te azt fogod mondani, hogy ez így van, hogy nem tudnak repülni szerinted melyik hülye fogja elhinni hogy ez tényleg így is van? Ja jelzem hogy a röpképes madarakra gondoltam és nem az evolúció által másfajta túlélési képességet kapó röpképtelen madarakra. De így is tudom kérdezni ha tőled megkérdezik hogy minden madár tud repülni és te azt mondod hogy igen akkor melyik az a hülye aki elhiszi? Időnként jót tenne neked egy kis sport, de ha futsz a sportpályán nem árt lazításképpen a fű részen levágni a kört, hogy ne terheld túl magad buta gondolatokkal és felesleges körökkel, mert így le fogsz késni azokról a lányokról akik szóba állnak még páros dolgot nem tapasztaló páratlan emberrel.


Sztereotipiakat, skatulyakat, kategoriakat a legkonnyebb gyartani ilyen szituacioban de van aki nem fer bele egyikbe se olyankor van az hogy azt mondja hogy ne haragudj de en innen kijövök, mert nem fogok elférni.

2021. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9! Te öcsi, mit akartál it ugatni?
2021. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!