Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mivel kezdtek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mivel kezdtek és utána miről beszélgettek egy lánnyal társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nem értek az ismerkedéshez, fogalmam sincs mit lehetne írni. 10 év óta végre lett egy lány, aki jobbra húzott, majd még értelmesen válaszolt is, azonban pár mondat után lerázott azzal, hogy nem vagyok érdekes, nem tudom lekötni a figyelmét.

Nem vagyok a netes ismerkedés híve, máshol azonban még ennyi esélyem sincs.



2021. júl. 4. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te olvastál ezekről az oldalakról, a nők és férfiak közötti dinamikáról az ilyen társkereső oldalakon? Tudod, hogy ha a legjobb szöveget is írnád, akkor se lennél elég jó?
2021. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha már elkezdeni is problémás, abból semmi sem lesz. Élőben meg pláne nem.
2021. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Én kezdeni fogom Finasteride -el, hogy megállítsam a hajhullásomat, utána ha láttam az eredményt, jöhet a hajtranszplantáció. Közbe végigkondizok még 1.5 évet, de ezúttal úgy, hogy figyelek az étrendre is, amit az első évben nem csináltam, ráadásul a blackpill contentek megviseltek, így sok alkoholt is ittam az időszak alatt. Ha 3 év után sincs meg a kivánt testalkat, elkezdek tesztoszteron alapú szteroidot szedni kis mennyiségben. Nyilván vannak szerek jobb eredménnyel is (danabol), de azok DHT alapúak, tehát kiütik a Finasteride hatását.


Ezzel párhuzamosan megcsinálom a jogosítványt és veszek járművet is. A legtöbben autót szoktak, azonban a motor felvágás szempontjából sokkal jobb, mivel egyrészt különleges és hobbinak is betudhatom, másrészt ugyanannyi pénzért sokkal többet kap az ember. A motorok Bugatti Veyronja például a kawasaki ninja h2r, ami csak 15 millió forint.


Ha mindez megvolt, elmegyek egy Londoni Tinder coachingra, ahol felboostolják a profilomat. Közben a motorral ellátogatok Horvátországba, ahol hozzáadom a Londonban nem megszerezhető pálmafás meg póló nélküli strand képet.


Ha még így se megy, elmegyek a profilommal a harmadik világba. Ott már most is van matchem, még helyén van a párkapcsolati piac.

2021. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Úgy kezdem: Szia, xy vagyok és menjünk sétálni, vagy üljünk be valahová mihez van kedved. Beszélgetünk, rá terelem a szexre, mit hogy, hogyan szereti és lenyeli-e! Ha be sértődik akkor nem lesz tali részemről 😂😂 mert az első randin csak őszintén érdemes kérdezni és válaszolni.
2021. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó 😂. Gyorsan rá is térsz mindenre is. Gyors randiaid lehetnek :D
2021. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!