Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanult, értelmes cigányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanult, értelmes cigányként hol ismerkedjek? Társkeresőkön tiltanak a lányok a származásom miatt, barátaim sincsenek nagyon,mert a cigányoknak magyar vagyok,a magyaroknak cigány.

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 11:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%

Akkor félvér vagy?


Igazából személyesen, szerintem. Azért sok nő ha látja, hogy te műveltebb vagy és ne sértődj meg, de nem vegyülsz a "sztereotípekkel", szerintem azért jobban meglátják, hogy te igenis más vagy.

2021. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nyugodtan társkeresőzz tovább, ne add fel, majd lesznek akik visszaírnak.

Nem tudsz mit tenni az ellen, hogy cigánynak születtél. Vannak olyan nők is akik nem ítélnek el emiatt rögtön.

Kitartás!

2021. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
25%
Íhógy van, nyugodtan nyomd tovább :) nem mindenki iylen előítéletes
2021. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%

1-es vagyok, még hozzátennék.


Sok normális cigánnyal beszéltem, volt dolgom és mindig azt mondom nekik (főleg amióta ez az uszító kormány van), hogy sajnos nektek extrát kell beletennetek, de ne menjetek át negatívba, próbáljatok ilyennek maradni.


Társkeresőn a helyedben én konkréten (szofisztikáltan, persze) leírnám, hogy igen, roma vagyok, de velem bármiről lehet beszélni, meglehet velem jelenni egy kávézóban, megbízható vagyok, ha tanult vagy, gondolom olvasni is szeretsz stb. Tehát pont olyan képeket, leírást tennék be, ami lerombolják ezt a sztereotip gondolatokat.


2 volt csaj haverom is (fehér) mindig cigányokkal ismerkedett és képzeld, mindig sztereotip, balhés pasik voltak. Szóval, ha te normális vagy, kizárt, hogy idővel ne lenne esélyed.

2021. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
4%

Vedd arabra a figurát, komolyan.


N

2021. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
41%

5


te meg normálisra, ha lehetne

2021. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem mindegy, milyen a családod. Ha normális, akár ezt is kiírhatod a társkerin, hogy rendezett szülői háttered van.
2021. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez manapság már nem lehet gond, hiszen sajnos sok fehér lány egy kanmajmot is leszop.
2021. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
11%
Mond azt, hogy brazil vagy esetleg olasz :D
2021. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Igen félvér vagyok.Sajnos tudom, hogy többet kell nyújtanom, csak azért, mert cigány vagyok, ami elég szomorú, pedig az alkotmány kimondja minden ember egyenlőnek születik,de ez van.
2021. júl. 5. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!