Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi vezetett idáig (média,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vezetett idáig (média, facebook, társkeresők), hogy egy objektíve átlag 10/4-es lányra is óriási a kereslet és megteheti, hogy pl egy 10/7 es (vagy külsőre, vagy anyagilag)férfival is összejöjjön, ha elég értelmes, hogy megfogja a férfit?

Figyelt kérdés

Én megyeszékhelyen élek, nagyon sok random átlag lányt ismerek. Akiből tényleg több száz elmegy melletted egy nap ha sétálsz a városban. És elég csak ha ránézel a facebookukra, naponta 4-5 új férfi ismerős, abból 1 valami tehetős családból szármik, egy IT-s jól kereső szakember, 1 meg igencsak jóképű férfi. Marad kettő, aki csak szeretné a nőt. ÉS igen, ezek írnak is nekik, mert láttam, mutatták. Elég csak választaniuk és ha ki tudják szűrni azt aki csak szexet akar, akkor is lesz előbb utóbb egy tehetős, vagy nagyon sármos férfi, akivel össze fognak jönni. És mondom, sima random 3 éves bölcsész bsc-t végzett nők, tök átlagos külső, (mutatok pl egyet a netről), mégis képesek várni 5-7 évet és előbb vagy utóbb egy valamiben kimagasló (átlagból) férfival lesz.


[link]



2020. máj. 20. 13:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Evolúció. Régen sokkal "rosszabb" volt a helyzet ilyen téren, akkor KIZÁRÓLAG a vagyon, a család és a státusz döntött. Ma már az érzelmeket is figyelembe veszik.
2020. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
A nök mindig is undorodtak az atlag férfitól, de most, hogy már nem kénytelenek monogám életmódot folytatni, ezért minden 10/x-es nönek jut egy 10/max(x+2,5)-ös férfi.
2020. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Aki lepontozta az 1-es válaszom, az kifejtené az érveit, hogy pontosan miért? Köszönöm
2020. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
És ki dönti el, hogy 10-es skálán 4-es, vagy 7-es? Te? Valami mindenható vagy akinek az ízlése mérvadó? Látod ezek szerint az a csaj másoknak nem 4-es. Ennyi.
2020. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Már megint egy ostoba általánosító kérdés. Nem unjátok még?

Kérdező, te hol élsz és miről beszélsz? “Átlagos, bsc-t végzett“ lány vagyok (bár nem tudom a diploma mióta átlagos dolog, de mindegy), mégsem állnak sorba az ajtóm előtt. Jelenleg 0 udvarlóm van, illetve bocsi, van egy srác, aki csak szexre akar és családja van. Erről ennyit.... Ugye nem baj, hogy az ilyeneket vissza merjük utasítani?

2020. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen egyetértek az előzővel.

Meg eleve felmerül a kérdés, hogy az aki kicsit "rosszabb" külsővel rendelkezik (hogy merészelt "átlagosnak születni?"), az akkor már nem is szerethet olyat, aki tőle jobban néz ki?

A másik dolog meg, hogy lehet, hogy neked az a lány 10/4-es, de lehet (valószínűleg) neki ő 10-es.

Plusz még azt is írtad, hogy diplomás, értelmes lányokról van szó, tehát nem értem, hogy miért vagy meglepődve.

2020. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Mi lett volna veletek a 300 évvel ezelőtt!
2020. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%

2 fő oka van:

Egyrészt, a srácok nagyon leadták az igényeiket. Gyakorlatilag mindenre rámozdulnak, ami él és mozog.

Másrészt, a csajok simán találhatnak jó pasit mondjuk tinderen, mert a húspiac nekik kedvez.


#4: Mondjuk, az átlag? Lehet itt dobálózni azzal, hogy nem lehet számszerűsíteni, de azért kb. belehet lőni mindenkit. Az olyan közhelyektől függetlenül is, hogy "a szépség relatív" és attól az önfényezéstől is, hogy "én nem pontozok, mert jobb vagyok annál".


#5: Hát, ez már csak ilyen. Ha valami általános jelenség, akkor az emberek általánosítanak.

A helyzeted meg ne keverjük össze azzal, hogy mit adsz róla elő. Szép ez a sztori és rengeteg körberajongott csajtól hallani. A reális szöveg ez lenne: 0 olyan udvarlód van, aki neked bejön, a többieket meg inkább nem is számolod.

2020. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 8-as! Mi az, hogy nem számolom? Már ne haragudj, de szerintem én tudom jobban, hányan próbálkoznak nálam! Az ilyen mentalitás miatt nincs csajotok és sírtok itt a gyakorin. Szánalmas banda....
2020. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A szépség és a kinézet annyira nem szubjetív, mint itt 100 per 100 nő állítja. Egy Danny De Vito soha nem lesz jóképű, vagy egy Palvin Barbi senki szemében sem lesz csúfság. Az más kérdés, hogy eseted, nem az eseted, de nagyjából belőhető, hogy ki ronda, átlagos vagy vonzó.
2020. máj. 20. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!