Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arról mi a véleményetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek hogy a lányt randira hívom úgyhogy most azonnal erre azt válaszolja hogy nála az nem úgy megy hanem előtte kozmetikus fürdés stb erre azt mondom hogy Végül is jogos nekem se állt előtte megborotválkozni de erre megsértődik?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem írásban hívtad randira?
2021. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Most azonnal én se indulnék el egy randira, de azért a kozmetikus picit talán túlzás.

Nem akarom előre vetíteni, de valószínű a büdös életben nem fogsz vele tudni elindulni pl egyet strandolni vagy kirándulni, mert előtte 4 órát vasalja a haját, keni a körmét és válogatja a 10 bikiniből melyik 8-at vigye magával.

Én nőként is hülyét kapok az ilyen típustól.

2021. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem volt a gond. Azt hitte arra célzok hogy előtte neki is borotválkoznia kell...
2021. júl. 6. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet félreért és sértődőskét játszik, azzal talán jobb is, ha nem randizol.
2021. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus... ha így értette, sajnos jogos a sértődés. De ez igazából csak egy hülye félreértés.
2021. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék első? randira, ha nem érzem azt, hogy a legjobb formámat nyújtom. Viszont nem sértődnék meg, gondolom a kozmetikusnál ő sem arckezelésre gondolt..
2021. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#3: gondolom ezt üzenetben írtad neki, ott könnyű félreérteni doglokat. Nincs hangsúly, ami a kommunikáció legalább 25%-a lenne alapesetben.

kérjél elnézést a félreérthető kijelentésért

2021. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Én először úgy értelmeztem, hogy az intim szörzeted kell leszedned. Nem tudom így kell-e érteni, de, ha igen, azt én se értékelném. Randira hívtad, nem szexelni. Elvileg.

Az eszembe se jutott, hogy arra céloznál, hogy a nőnek is borotválni kell a részeit.

De tény, hogy ez egy fura válasz a nő felvetésére, amit nem ártott volna konkretizálni, mire érted.

2021. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő úgy értette hogy arra célzok, hogy a bajuszát kell levágnia.
2021. júl. 6. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan pitiárer! Igen a nők is szőrösek, pont ott, mint a férfiak, csak nem annyira. Minek vetette fel a kozmetikust? Az egész nem erre futott volna ki.
2021. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!