Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők nem nagyon használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem nagyon használják a társkereső alkalmazást,nem nagyon reagálnak az üzenetekre az azért van mert kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Igaz én férfi vagyok de ha magamból indulok ki,fönt lennék egy társkereső oldalon és lesz*rnám hogy ki ír mit ír,nem reagálnék semmire az azt jelentené hogy elvagyok úgy ahogy vagyok.Van párom és azért nincs gond,vagy elvagyok egyedül és azért nem érdekel.Vagy valamelyik kolléganőm után futkosok és azért nincs időm se kedvem a társkeresővel foglalkozni.Valami ilyesmi lehet a háttérben?

2021. júl. 6. 09:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet van egy jó pasi a munkahelyükön éjjel nappal azt lesik és ezért nem használják a társkerit:D
2021. júl. 6. 09:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még társkeresőztem, egyedül a normális, személyesen nekem írt, rövid üzenetekre válaszoltam. Hogy miért? A többi nyálas sablonduma volt, amit körlevélben szétszórnak, hogy valaki dugjon már velük. Sütött róluk a szánalmasság. Minek írjak vissza személyeset neki, ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy szépen megfogalmazzon két mondatot helyesírási hiba, szexorientáltság nélkül?

Aki a normális levelekre se válaszol, azt igazán nem értem, szerintem fennhordják az orrukat.

Nem kérek privit, nem keresek társat!

2021. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton jól elvagyok egyedül, nem keresek görcsösen senkit. Társkeresőn csak azzal veszem fel a kapcsolatot, aki kiváltja belőlem a "hűha" érzést. Régebben azokkal is randiztam, akik nem annyira jöttek be, de adtam esélyt. Viszont ezekből semmi sem lett részemről, mert élőben ugyanúgy nem tetszettek, az egyszer majd beleszeretek pedig nem az én világom. Szóval fent vagyok, de nagyon ritkán veszem fel a kapcsolatot, csak akkor ha tényleg megtetszik, és el tudom képzelni, hogy szexelnék vele.
2021. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Én rendszeresen sok nőt dugok onnan
2021. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Használják, csak a 2eshez és 4eshez hasonló, vélhetően kigyúrt vagy tökéletes férfias arcú alfákat keresik.
2021. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- rengeteg, az oldal által fenntartott kamuprofil van

- van, aki azért szűr a választékból... ha egy csinos, szép nő felmegy az oldalra, baromira sokan fognak neki írni, mert van sok szexhiányos ösztönlény... akkor nyilván kicsemegézi a legjobbat

2021. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!