Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 20-25 éves korosztály...

A 20-25 éves korosztály melyik társkereső oldalt, alkalmazást használja leginkább?

Figyelt kérdés
Melyek azok a helyek, ahova leginkább beregisztráltok ismerkedés, komoly kapcsolat céljából? Azaz mely oldalon van a legtöbb új tag?
2014. dec. 6. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a társkeresőkkel hogy a legtöbb fizetős, csak akkor írhatsz másoknak ha fizetsz érte, talán a twoo-t tudom ajánlani ott még lehet írni ingyen is kivéve ha ajánlott az a személy.
2014. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Waplog, Skout a két bevált, de facebook-on is lehet ráírni másokra.
2014. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, és azon a kettőn is lehet ingyen üzenetet írni?
2014. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a parom.hu oldalon találtam a vőlegényemet
2014. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ezeken is lehet ingyen írni vagy fizetős? (azok kedvéért akiknek nincs kidobni való pénzük)
2014. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A two az jo. A badoo lehuzo kft. Kerüljétek kb kattintásonként kérnék a pénzt...akciosan volt havi 2000 ft ugy emléxem és kb xart sem tudtam csinálni...írtam is nekik egy szép hangvételű emailt..erre méltoztattak tájékoztatni hogy de ez meg az..megköszöntem a kedvességüket azóta néha ajánlgatnak random embereket..de elég vicc kategória..amugy akinek van rá havi 10ezre és bpi annak jó sok pesti csaj badoozik...
2014. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 És mit mondott miért van fent az oldalon miközben már van menyasszonya?
2014. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!