Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha huszonéves krónikus szűzkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves krónikus szűzként valami nagyon ronda barátnő lenne az elsőm, akkor lehetséges, hogy később egy életre elmenne a kedvem a nőktől?

Figyelt kérdés

28 vagyok, szűz (ráadásul csók és ölelésszűz is) és baromira leadtam az igényeimet. Facebook társkeresőn matcheltem pár atomronda lánnyal (bumfordi, tenyeres talpas, palackszemüveges almapofájú könyvtármoly gyámoltalan stílus) és arra gondoltam, hogy ha lenne belőle valami (nem mintha így is sok esélyem lenne náluk sem) akkor szex után egy életre megemlegetném a dolgot és soha többet nem mernék nőkhöz közeledni.


Jó csajok nyilván továbbra is sci-fi kategória, a rondáktól meg iszonyodnék a későbbiekben. Igazából ezért se nagyon erőltettem eddig a csajozást, mert lehet megveszel egy Suzukit, de ha nincs benne klíma, ABS, elektromos ablak stb. akkor alig várod hogy kiszállhass belőle, hiába elvisz A-ból B-be. Akkor inkább utazol taxival (prosti), ami lehet drágább, de amikor néha kifizeted legalább kényelmes lesz.


Ti hogy álltok ezen téren sorstársak?



2021. júl. 8. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Még a ronda nőknél sincs esélyem
Lenne esélyem ronda nőknél de kiráz a hideg a gondolattól, hogy kapcsolat legyen velük
Lenne esélyem korrekt csajoknál is, de komplexus miatt inkább a rondákat választom (leírod milyen komplexus pl. pénisz vagy alacsonyság)
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Én gyönyörű vagyok, adok tanácsot ha akarsz😁
2021. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Anikó rendőr 👮 hol van?
2021. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Kolostorban vannak szüzek, menj oda.
2021. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
De miért hiszed azt, hogy a nőnek te nem lennél csalódás? Hogy erre nem gondolsz, az mutatja legjobban, mi a baj veled.
2021. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább továbbra is egyedül férfiként, mintsem olyan nővel legyek aki nem tetszik. Magamat is, őt is becsapnám.
2021. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen okádék stílussal a 130 kilós, negyvenes szűz barátnőmnek sem kellenél...
2021. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Inkább éljél egyedül halálodig. Vegyél műpinát.
2021. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Én csúnya (bumfordi, tenyeres talpas, palackszemüveges almapofájú könyvtármoly, de nem gyámoltalan stílusú) nőként azt tudom mondani, hogy szerintem mindenki jobban jár azzal ha prostizol, és abszolút nem sértésből mondom.

Bár nyilvánvalóan leszarod, de a bénább nőknek sem jó, hogy csak azert dugod meg őket mert nem tudsz jobbat elérni, azt sem vetted számítasba, hogy a párkapcsolat az egy kétirányú utca: egy prostinál annyi a dolgod hogy odaadod neki a pénzt es elmondod mit akarsz telefonon (nem ebben a sorrendben), míg egy párkapcsolat mindkettőtök részéről munka, es egy idő után a szürke hétköznapokban a jó csajra is nyűg figyelnie egy önző embernek, hát még arra akitől alapvetően nem akart semmit.

Azt viszont köszönöm, hogy eszembejuttattad hogy miért járok jobban ha kerülöm a társkeresőket.

2021. júl. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te nem érdemled meg a szerelmet. Remélem egyedül halsz meg, hogy egy kicsit magadhiz térj következő életedre.
2021. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!