Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg szívás, ha huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szívás, ha huszonéves férfiként 5 évvel fiatalabbnak néznek a koromnál, vagy csak én gondolom túl? A nőknek ez nem szokott tetszeni?

Figyelt kérdés

Nem incelként, totál lúzerként írom a kérdést, mert volt már többéves kapcsolatom, voltam nőkkel. De azt érzem hátráltat sokszor, hogy fiatalnak nézek ki. Mindjárt 28 leszek és tegnap is 23 évesnek néztek, de nagyjából ez a 4-6 év a jellemző, amennyivel kevesebbnek szoktak. Amúgy magas és a visszajelzések alapján helyes vagyok, de tipikus sztori, hogy társkeresőkön nem hiszik el a kiírt korom sokszor a csajok, a való életben pedig sokszor túl fiatal lányoknak tetszem meg, akiknek aztán mégsem kellek, miután kiderül a korom. Pl 20 éves lány azt hiszi 23 vagyok, így tetszem neki, de amikor kiderül 27, akkor már nem. A velem egykorú, vagy pár évvel fiatalabb csajoknak pedig ha már kicsit is nőies vonásaik vannak, akkor fiatalabbnak gondolnak maguknál.


Esküszöm már néha ilyeneken jár az agyam, hogy cigiznem, piálnom kellene, mert úgy tudom az nagyon öregít. Vagy valamit kezdenem kellene ezzel. Tudom hülyeség, de ezt most nehezen fogadom el magammal kapcsolatban, illetve nem tudom ez tényleg ilyen hátráltató dolog-e, vagy csak túlgondolom. Van bennem egy ilyen is, hogy az utcán és mindenfelé inkább a férfiasabb kinézetű férfiakat szoktam látni nőkkel, nem a kisfiúsakat.


2021. jún. 11. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem szívás, mert én is fiatalabbnak nézek ki, egyetlenegy nő sem vesz komolyan, gyereknek néznek, szinte már örülnék annak, ha egy nő öregnek nézne, ennél még az is jobb lenne...
2021. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem az a baj, hogy fiatalabbnak nézel ki, hanem hogy ezt a kérdést már harmadjára olvasom tőled.
2021. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én örülnék neki,mondjuk most is örülök neki,vigyázok is magamra,addig jó még fiatalabb vagyok,később ez csak előny lesz számomra.
2021. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sz.pás. 20 évesen 15 nek néztem ki.


31 vagyok, 23 nak mondanak. Nem vagyok kisfiús és azért 1-2 helyen kezd látszani a kor, de sokkal fiatalabbnak látszom. Folyamatosan lekisfiúznak és egyből nem létező, degradáló tulajdonságokkal ruháznak fel, mert így nézek ki. Kínomban próbálok szakállat növeszteni, de az sem valami férfias. Ez van.


Én amúgy nem bánom, örülök, hogy nem vagyok leharcolt 30-as. Összes korombeli ismerősöm már ráncosodik, vagy hasa lett, esetleg kopaszodik.

2021. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!