Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel nem volt anyukám kiskoro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nem volt anyukám kiskorom óta, így erős anyakomplexusom van, de én is nő vagyok, leszbikus.Találtok vajon anyám korabeli nőt párkapcsolatra huszonévesként?Tehát olyat keresnék, aki kicsit anyáskodik is felettem.Hol keressem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 21:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

*találok

Elírtam, elnézést!

2021. jún. 1. 21:35
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Tehát 2-in-1 személyt keresel? Pótanya és szexpartner?
2021. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen.Pontosabban inkább szerelem és pótanya.Nem csak egy egyszerű szexpartner. :D
2021. jún. 1. 22:03
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A másik kérdésnél is látható mekkora sebeket adhat ez a 2in1 elképzelés.


Lehet hogy találsz, de ahhoz is előbb tovább kell lépned kicsit a vágyakozáson.

2021. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel teljesen kiszolgáltatnád magadat a másiknak, kérdező. Szerintem gondold át még egyszer.
2021. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért szolgáltatnám ki magam teljesen?
2021. jún. 1. 22:17
 7/23 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

"A másik kérdésnél is látható mekkora sebeket adhat ez a 2in1 elképzelés." Sebeket, miért?



"Lehet hogy találsz, de ahhoz is előbb tovább kell lépned kicsit a vágyakozáson" Mármint?

2021. jún. 1. 22:18
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem fogsz találni. Ugyan hetero nő vagyok, és volt anyukám, pont ezért keresek gondoskodó férfit. Nekem erre kisebb az esélyem, mint neked gondoskodó nőre. Csak olyat kell találnod, akinek gondoskodó vágyai vannak.
2021. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Mert egy anya soha nincs szerelmi viszonyban a kislányával.

Ha mégis, az incesztus és a gyermeki éned annak érzékelné.

Ha meg csak anyáskodás van akkor mint szerelmes maradsz hoppon.

2021. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Incesztus?!?!Ugyan.Nem vagyunk rokonok a reménybeli nővel, akivel szeretnék lenni.Csak inkább melyik negyvenes, ötvenes csinos nő akar egy ilyen viszonyt egy huszonéves csinos lánnyal?!Inkább ezt érzem esélytelennek...
2021. jún. 1. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!