Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért ehhez a játékhoz hasonlítják a párkeresést, amikor valójában a rúdugráshoz közelebb áll?

Figyelt kérdés

[link]


Régen az Egyháznak volt érdeke elhitetni, aztán az autoriter államoknak, hogy legyen elég függő, dolgozó bérrabszolga, boldogság sokadlagos volt, most pedig "csak" azoknak a hatalmas, világon átívelő multicégeknek, akik ebből élnek. A hollywood-i stúdióktól kezdve (ahol kevesebben néznék meg a filmet, ha nem lenne mindig happy end vagy nem lenne benne a kötelező szerelmi szál) szinte az összes vendéglátóipari egység, hiszen gazdaságosabb és praktikusabb például utazni is két személyre meg franciaágyas szobát adni, a felhypeolt márkák, mint túlárazott kávé, gyorsétterem meg az összes többi is sok esetben abból élnek.


A társkeresőiparról már nem is beszélve.


Úgy látom, hogy a nagy szabadságban, ahol kinyílt a világ nagyobb a hazugság, mint régen, amikor igazából technikailag nem volt igazság, mert az volt, amit a vezér mondott, de mivel a boldogság nem volt cél, így bevallották az őszintét, hogy a Púpos Pisti a Félszemű Fannival illik össze, az Átlag Józsi az Átlag Margittal a Szépfiú Feri meg a Szépségkirálynő Julcsival.


Most viszont fenn kell tartani a boldogságkultuszt minden áron. Így folyamatosan etetik az embert, hogy sosem késő, élete végéig megtalálhatja a párját, ha már megöregszik, akkor nagy eséllyel úgyis vége, eltűnik a süllyesztőben és a többi generációt lehet ezzel etetni.


A történelmet mindig a győztesek írják. Akik nem találták meg a párjukat, hiába SOKKAL NAGYOBB TÖMEG, elvesznek a kevés dicsekvő harsogásában, akik viszont igen.


De kimondani, hogy bár mindenkinek más tetszik, de van, aki SENKINEK nem tetszik, más meg szinte minden második lánynak, az a modernkori eretnekség. Pedig igaz. És utóbbi mindig sokkal könnyebben talál párt még ha extrém mértékben válogatós is. A másik meg ha már szinte bárkivel beérné is mindig ott van a szinte, hogy azért fogatlan 3 gyerekes kövér hajléktalan nővel nem jönne össze. Másra meg ESÉLYE SINCS!!!


Esélye sincs, tehát ne jelenjen meg itt a sok hímnemű troll, hogy ő ugyanilyen nőben, mert aki ugyanilyen nőben, az sem akar azzal ismerkedni, aki ugyanilyen férfiban. Hanem az a baja, hogy őt nem akarja feleségül venni a Chad...



2021. júl. 11. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Sötét vagy mint az univerzum, egy szerencsétlen hülye aki itt éli világát, ezen gondolkodj.

Mind amit ide kiírsz egyezik ugyan azzal a történettel.

2021. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ki a tököm az a Chad? Már annyiszor láttam itt leirva :D
2021. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Alapvetően igazad van, bár az is nagy hibája a jelenkornak, hogy azt hiteti el az emberekkel, hogy az individuális siker az egyetlen útja a jó életnek. Így muszáj mindenkinek mindenki mással vetélkednie, így pedig persze lesz kevés győztes, és sok vesztes. Én pl. elfogadtam, hova tartozom, és a kapálózás helyett úgy döntöttem, hogy olyan emberek kényelmét szeretném szolgálni, akik szerintem fölöttem állnak.
2021. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt eddig is tudtam, hogy az ezotéria rovat tele van futóbolondokkal, de ez sem gyenge.
2021. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Fuh de krva unalmas vagy 🥱🥱😴😴
2021. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát kérdező, én elhiszem hogy tényleg három gyerekes fogatlan Nikon kívül tényleg senki nem jönne veled össze, azok is csak kétségbeesésből. Elhiszem, szerintem tényleg nem kellesz senkinek.


De az a helyzet, hogy te még valójában reménykedsz. Ha nem reménykednél, akkor elfogadnák a helyzetet, és megtalálnád a boldogságot a párkapcsolat nélküli életben. Találnál magadnak valamit, ami érdekel, leköt és boldoggá tesz.



Próbáld elfogadni azt, hogy tényleg soha senkinek nem fogsz kelleni, és keress valami mást, ami foglalkoztat a kapcsolaton kívül.

2021. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

olyan nincs, hogy valaki senkinek ne tetsszen. Max nem ismer épp elég ellenkező neműt.


Nem rinyálni kellene egy noname oldalon, hanem tenni a sikeredért addig amíg el nem éred azt.

2021. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

De azt értsd meg, hogy egy ápolt, igényes, értelmes ronda nő NEM FOG KELLENI szintén ápolt, igényes, értelmes férfiaknak. Mert az olyan férfiak inkább választják a buta/csóró/igénytelen, de szebb nőket, vagy inkább maradnak egyedül, mert a ronda nőre fel se állna...

Sőt, én személy szerint semmilyen férfinek nem kellek, még a "legalja" kategóriának se.

A nőknek sokkal nagyobb érték a külső, a férfiak viszont millióféleképp tudnak kompenzálni. Hiába jöttök itt a Chadekkel, a nőknek sokkal változatosabb az ízlésük, és képesek előnytelenebb külsejű férfiakat is "sármosnak" találni. Egy ronda, alaktalan, nőietlen arcú nőnek milyen esélyei vannak szerinted?

2021. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Millió ilyen kérdés volt már, a válasz mindig ugyanaz.


Az élet igazságtalan, az emberek rohadtul nem egy szintről indulnak. Igen, mindenki az értéket keresi a másikban (ami NEM emberi érték elsősorban!), és senki sem fog szeretni feltétel nélkül.


Most ezt vagy elfogadod, és megpróbálsz boldogulni, vagy nem fogadod el, és feladod.

2021. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8


Én ismerek előnytelenebb külsővel rendelkező nőt, és meg tudott fogni. Sajnos van már párja is.

Remek személyisége van, jó ember.


Kérdezőnek meg azt tudnám üzenni, hogy a 20. század változásai miatt a társkeresés bizony egy szabályozatlan piaccá vált, de ezzel nem tudsz mit kezdeni, akármennyire vergődsz.


Szenvedjünk csöndben egyedül, vagy akár együtt, aki akar beszélgetni, de se a nőket, se a férfiakat nem lehet gyűlölni az igényeik miatt.


Ránk nincs igény, ennyi. Lőtéri döglött kutyát sem érdekli sajnos.


F

2021. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!