Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Lehet, hülye kérdés) Mondjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lehet, hülye kérdés) Mondjátok meg őszintén, fenéknyalást lehet érzelemdúsan, romantikusan kivitelezni?

Figyelt kérdés
Ezidáig különösebben nem vonzott, de ugyanakkor nem is taszított a dolog és most már én is úgy érzem, lehet nem kéne úgy meghalnom, hogy soha nem volt benne részem. Azt persze tudnotok kell, (bár szerintem a kérdésből fakadóan sejtitek) hogy én felettébb érzelmes alkat vagyok. Barátnőm szorgalmazza, hogy kipróbáljuk az említett dolgot, azt mondja garantáltan imádnám. (ő tapasztaltabb, mint én) Esetleg némi hozzáfűznivalót kérhetnék tőletek?

2020. júl. 2. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pasiként nőnek igen lehet.
2020. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon is lehet. Igaz, mint pasi mondom, aki pasinak csinálta (igen, meleg vagyok), mert annyira szerette volna és jó volt lelkileg és testileg is. 😊
2020. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Hasadra fekszel..végigpuszilom a hátad,a lábaid..majd feneked mindkét oldalàt..gyengéden,finoman..minor kezdesz ellazulni,óvatosan széthúzom a popsid. ..érzékien,finoman nyalogatom a lyukadnál..aztàn megkérlek nyúlj hátra és húzd szét teljesen..a làtvány nagyon beindit..finoman nyallak..egyre belljebb a popsid..feltérdelsz az ágyon..ujjan a csiklód dôrzsöli..érzem hogy csupa nedv vagy..a fenekedet nyalom és izgatom a csiklód,mig el nem élvezel..
2020. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy csajom, aki hasra fordított és kinyalta a fenekem, akkor még nem gondoltam, hogy azért csinálja mert ő is szeretné, ha én is kinyalnám neki, így akkor nem tettem.

Pár év múlva ismét voltunk együtt jó párszor, és akkor már tapasztaltabb lévén nyaltam a fenekét, és ő meg nagyon élvezte, csikló ingerléssel kombinálva hatalmasakat élvezett.

Szóval az a lány aki ezt kezdeményezi, valószínű szeretné, ha neki is kinyalnák.

2020. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

#3


Te perverz állat...😂

2020. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Én még nem próbáltam csak a manuális meg játékokkal történő anált. De jól hangzik. Nekem nem a romantika a kérdés, inkább a higénia.
2020. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nálam is élvezte akinek csináltam. Simogattam közben, mondtam (mert tényleg így gondoltam) hogy gyönyörű, hátulról is látni milyen formás és vékony. 10/10-es barátnőm volt akkoriban.
2020. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!