Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tinder matchnél mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tinder matchnél mivel szoktátok indítani az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Valami kamus jópofiskodással, amit a nők 95%-a ilyenkor hallani akar.
2021. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 VincentLaw ***** válasza:
100%
Ha match után jobban megnézve a profilját még mindig tetszik az illető, akkor valamit a képei, vagy a leírása alapján. Az más kérdés, hogy sok esetben nem jön válasz, vagy sok esetben nincs leírás, és képekre sem lehet érdembli nyitást kezdeni.
2021. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy van egy tuti nyitásom, ami 99%-ban pozitív választ kap, de ha ezt elmondom, akkor már több heyről is találkoznának vele a lányok :D
2021. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az kár, mert én kiváncsi lennék rá :)
2021. júl. 12. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

3-as vagyok.


Igazából, a lényeg, hogy látszódjon, mennyire nem veszed komoylan a tindert és laza vagy. Érdemes valami hatalmas marhasággal indítani, de semmiképp se sértőt. Én rá szoktam kérdezni, hogy intézem a szalvétát az esküvőhöz.


Amilyen bénán hangzik, annyira be szokott jönni :D


Kb a 3. mondatnál már be is tudom dobni, hogy a többi részletet egy kávé mellett beszéljük meg.

Onnan már easy.

2021. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Mint lány én megelégszem egy szia mizuval is, ha utána viszont folyamatosan pörög a chat és vannak közös témáink. Én nem szeretem az erőltetett humorista jelölteket sem a túl tolt bókolosókat.
2021. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Teljesen komolyan. Már nem vagyok fenn de amikor csináltam csak azokkal beszéltem akik mertek kezdeményezni, megdolgoztattam őket jóféle kérdésekkel is. Érdekes h ugyanannyi idő alatt, ám huszadannyi üzenetváltás alapján itt több randim/párom lett mint tinderen. Sokkal jobb előbb a gondolatait megismerni a másiknak, aztán látni.
2021. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Néha már úgy érzem magam, mint egy mutatványos bohóc. Olyan elvárások vannak a nyitásra, hogy legyen egyedi, kreatív, egyszerű, ne legyen erőltetett és megkomponált. De mindezt 3 fotó alapján hívd életre:D nonszensz
2021. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmivel. Nem írok rájuk, csak húzogatom jobbra-balra a nőket, de ráírni egyikre se szoktam,mivel csak unaloműzésnek használom ezeket az appokat. :D
2021. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megírom, miért húztam jobbra, és mit szeretnék tőle.
2021. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!