Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy unokatesómn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy unokatesómnak már az ötödik barátnője van idén, én meg lassan 2 éve szingli vagyok? Nem akarom bántani, de ő egy léhűtő és még mindig a szüleivel lakik.

Figyelt kérdés
Én meg itt vagyok egy mérnöki diplomával, külön lakok. Nem értem. Mindketten 26 évesek vagyunk.Ok, ő egy fokkal helyesebb, de én se vagyok csúnya.
2021. júl. 13. 11:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Miért irigykedsz másokra?
2021. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
mert luzer vagy.
2021. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

egyem a szíved. Szerinted mi a jobb. a mennyiség, vagy a minőség?


Na erre találd meg a választ és akkor tedd fel a kérdést, ha eldöntötted, neked melyik kell.

2021. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Miért, mit tettél az ügy érdekében?


Ő sem csak állt az utca szélén, bambán, hanem kezdeményezett.

2021. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

Az az egy fok éppen elég a nők szemében, hogy ő megüti a mércét, te pedig nem.


Amiket pedig felsoroltál (ő léhűtő mamahoteles, te meg mérnök külön lakhatással) csak komoly kapcsolatban számít, leginkább 30 felett (fiatalabb korban jómódú budai elitnél, vagy budai elitbe vágyó céltudatos vidékről vagy akár határon túlról feljött karrieristáknál).


Beszédes az is, hogy ötödik barátnője. Az nem barátnő, csak futó kaland, még ha a lány annak is hívja, mert az áldozatszerep menőbb, hogy azért hagyta ott a "barátját", mert léhűtő, mint a nyílt kommunikáció, hogy "elütöm az időt egy dugópajtival, de úgysem ő lesz életem párja, mert csóró és léhűtő".


Ahogy a férfi is cukibb, amikor úgy fogalmaz, hogy "a barátnőm", legyenek együtt akár 1-2 hete, mint ha úgy, hogy "a nrX-edik számú jelölt, akinek x hetet/hónapot adok, mire emeli a tétet, aminek az lesz a vége, hogy valamelyikünk szakít"


Ez már évezredek óta így működik. Vannak dolgok, amiket mindannyian csinálunk (legalábbis a többségünk), de közösségekben letagadjuk, hogy mi aztán ilyesmire sosem vetemednénk, mi az erkölcsösség magasiskolái vagyunk.


Már magának a flörtnek is ez az értelme. Felesleges tiszteletkörök sokasága, kétértelműséghegyek, de jobban hangzik, mint nyíltan odamenni, hogy "Szia, látom, hogy csillog a szemed, amikor rám nézel és ügyetlenül kiejtetted a kezedből azt a valamit, kétszer is, mit szólnál hozzá, ha feljönnél hozzám és szexelnénk egyet, mert annak, hogy a személyiségünk összeillik nagyon kicsi az esélye, de azért megdugnálak párszor, tart, amíg tart, meg a szemed csillogásából ítélve neked sem lenne ellenedre."


ahogy a női oldalon is


"Remélem leszólít ez a srác, adom neki a jeleket ezerrel, próbálom úgy terelni a beszélgetést, hogy ne érezze magát lúzernek, kerülni a szokásos témákat, mint munkahely, iskola, lakhatási körülmények. Ráadásul ez nekem is előnyös, mert igazából ahogy elnézem a küllemét, valami melós lehet és a beszédhibái alapján nem túlzottan magasan iskolázott. Meg amúgy is elég radikális nézeteket vall bizonyos dolgokban, ilyennel nem állnék össze, nem akarok hagyományos asszony lenni... Viszont az az arc, az a test, wow... Ezt ki kell próbálnom, de nem akarok ribi lenni, a ribiség gyanújának árnyéka sem vetülhet rám, szóval akkor showtime!


"Találtam egy cuki pasit. Igaz, hogy csak 8 osztálya van, de én nem vagyok olyan aranyásó ribi, mint EGYESEK.... Én a lelkét nézem. És neki csodálatos lelke van. Azt mondta nekem van a legszebb szemem a világon. Ilyet még egy pasi sem mondott nekem. Nem, nem homályosítja el az értékítéletemet a rózsaszín köd! Ez aljas rágalom! Végre megtaláltam az IGAZIT és ti csak irigykedtek. De majd meglátjátok, majd küldök meghívót az esküvőnkre."


"Brühühhűűű, rongynak érzem magam. Én mindent IS megadtam volna neki, ő mégis csak használni akarta a testemet és sajnos sikerült is neki. Egyébként se volt jó, az ágyban is önző volt, sőt, fel sem állt neki rendesen."


"Rám írt 6 hónap után. Most alakulóban van egy kapcsolatom, akit nem akarok elveszíteni, de mégis ő volt a nagy szerelem. Talán megváltozott. Igazából nem követek el vele semmit, ha találkozok vele, tényleg csak találkozás, ezt meg szeretetből, tiszteletből nem mondom a jelenlegi pasimnak, hogy ne bántsam meg. Ő úgysem értené meg."


"Találkoztunk, aztán szépeket mondott meg nem kellett volna a második pohár bort meginnom. Megtörtént megint és semmit nem változott. Ugyanolyan szemét. Le is tiltottam mindenhol. Most nagyon rosszul érzem magam. Két napja furcsa folyásom is van, emiatt vissza kellett utasítanom a páromat, aki emiatt kicsit húzza rám az orrát. De egyébként is, mit húzza az orrát rám? Talán mindig rendelkezésére kéne állnom? A barátnőm is megmondta, hogy ő is ezért dobta ki a pasiját, mert egy retek. Meg mióta ez a dolog történt úgy látom, gyanakszik. Nekem nem kell ilyen betegesen féltékeny, kontrollmániás pasi, mi lenne ha megházasodnánk meg gyerekeink lennének?



Kérdés, hogy te melyik oldalon szeretnél állni.

2021. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Az év felénél tartunk és az 5. barátnő? Te ezt sikernek nevezed? Inkább kudarc. Senki nem marad meg mellette.
2021. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem marad meg senki mellett. Hogy is mondjam, ő az a fajta, aki csak saját magát szereti. Persze, ez mind szép és jó, amiket írtok, de azért két év után "bárminek" örülne az ember. Együtt járunk bulizni is néha, mintha valami mágnes lenne benne komolyan.
2021. júl. 13. 12:44
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

"Nem, ő nem marad meg senki mellett"


Erre vagy féltékeny? Ez csak lefekteti a másikat és szevasz. Gáz.


meg van válaszolva, topik lezárva.

2021. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem erre, mert én már egyet is megbecsülnék. Gondoltam már arra, ha kidob egy csajt, akkor megvígasztalom, hátha jut nekem is.
2021. júl. 13. 12:54
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Ő jól nézz ki te meg nem. Ilyen egyszerű! Ne hazudj magadnak hogy te is jól nézel ki. Mikor nem igaz! Vár a Duna ...
2021. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!