Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felmérés a mai húspiacon, női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmérés a mai húspiacon, női szemmel? Tapasztalatok. Ki hogy látja?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból felregiztem egy társkereső oldalra egy átlagos képpel, ami nem egész alakos és nincs kint a mellem.


Semmit se írtam ki direkt magamról, több mint 100 km-es körzetet állítottam be, maximum 33-41 éves korig bezárólag.


Amit tapasztaltam, hogy fél óra alatt 60 férfi húzott jobbra, hogy tetszek és érdeklődnek felőlem. Ebből 22 ember írt valamit, általában nem túl sablonos szöveget, tehát próbáltak kreatívak lenni.


Viszont amit még megfigyeltem, az az, hogy a 60 férfi közül kb 6-8 az aki tényleg komoly kapcsolatot keres, a többi laza kapcsolatot, barátság extrákkalt, emellett kiírják, hogy komoly kapcsolatot keresnek. Na már most, aki így írja ki, az nem komoly kapcsolatot keres, hanem leginkább laza szexkapcsolatot, tehát nem is értem, mit várnak, és sok nőnek ez nem tűnik fel és jönnek ide hisztizni, hogy szexkapcsolatot akarnak a férfiak.


Ebből a 60 férfiból jó ha van maximum 10 ember, akire azt lehet mondani, hogy normális kinézetű, átlag feletti és szimpatikus, bár még talán sokat is írtam. A többi átlagos, vagy átlag alatti, és a maradék pedig rettenetesen csúnya és nem túl bizalom gerjesztő.

Minimális százalékuk még fiatalabb is volt a beállított korhoz képest, 5-6 évvel.


Kérdem én, hogy ezek a férfiak komolyan mit várnak egy nőtől, úgy, hogy még az alap mércét se ütik meg, de szexkapcsolatot akarnak?? Mit akarnak egy náluk jóval felettibb szinten lévő nőktől, miért nem a saját szintükön keresgélnek? Akkor talán nem lenne ennyi egyedülálló ember, és nem kéne akkor kiverni a hisztériát, hogy nem találnak maguknak társat.



Egyébként nem keresek magamnak társat, pusztán csak körül néztem a húspiacon, megnézni a kínálatot, de végig csak röhögni és szörnyülködni tudtam, hogy milyen alja a felhozatal.


Pedig nem vagyok elszállva magamtól, nem vagyok én sem tökéletes, de ha most kéne társat keresnem, akkor inkább vállalnám, hogy egyedülálló maradjak, mint hogy ezekből kelljen választani.

Igazából az is járt a fejemben közben, hogy ennyire sok a kiéhezett férfi, a laza komolytalan szexkapcsolatok hívek száma, és hogy egy átlagos nő felregisztrál egy ilyen oldalra, akkor egyből egy ujjára akad minimum 20-30 férfi vagy több, és bőven tud közülük válogatni. Tehát igazából férfi többlet van a húspiacon, akik versengenek a többi férfival, hogy ki szerzi meg az adott nőt.


2021. júl. 13. 12:16
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
80%
Én fiatalabb korosztály vagyok. Átagosan vagyok szép, de különc stílussal. Napi 100+ likeom volt. Viszont nálam sokan kerestek komoly kapcsolatot! Szóval nem állítanám, hogy sokan csak szexet akarnak. Úgy 100ból volt 1 helyes (számomra) vagy átlagos. Viszont engem betaláltak hozzámképest 20-30 évvel idősebbek, ami már pedofilia nekem.
2021. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
19%
Ha ismeretlen emberek lájkolnak, az nem sajnos nem sorsdōntő.
2021. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
94%

Mint férfi írom.


A legtöbb férfi érdeklődése az NEM VALÓS ilyen appokon. Mindegy ki. Jobbra lesz húzva. Mert sok férfi azt hiszi, hogy nagyszámok törvénye alapján millió nő összejön neki, aztán ha beszélsz vele, meg sem tud mukkanni, nem reagál stb.


Ezért tartom pl egy kicsit egós nőnek gáznak a társkeresőt, mert azt hiszik sokan, hogy ez azt jelenti, hogy húúú mennyi pasinak kell, biztos jó nő és válogatok.


Nem. Ezek többsége komolytalan és tényleg arra megy, hogy hmmm valaki csak visszahúz és lesz match.


Igen, a társkereső appokon több a férfi és ők fizetnek a szolgáltatásért. Aki meg laza kapcsolatot akar, a 90% a abban is kamuzik, mert fél.

2021. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek a hármassal is! Míg mi végig nézzük a profilokat és mérlegelünk addig a pasik 5x annyi embert húztak jobbra. Persze aki felső kategóriás férfi az is válogat mint mi.
2021. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Voltak akik idősebbek is, olyan 50 -es korosztály.


A negyven feletti férfiak elképesztően le vannak élve.


Pár külföldi zenész is volt köztük, szintén szexkapcsolatot keresnek.


Most komolyan, ilyen gáz a felhozatal?!


Ennyire nehéz találni normális kapcsolatot, mert szinte az összes férfi laza kapcsolatot keres?! Ez lett a divat manapság?

2021. júl. 13. 12:29
 6/60 anonim ***** válasza:
82%
Ha legközelebb nőnek akarod kiadni magad, igyekezz jobban.
2021. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
18%
Pasik alapból ilyenek, első amit néztek rajtam, a testem volt, onnan tudom hogy szexre megy.
2021. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
57%

4


A felsőkategória sem válogat. Legtöbb pasi tényleg mindenkit jobbra húz. Sőt, többsége nem is akar találkozni neki elgé, ha elmondhatja, hogy "fúúú öcsém, 5 nővel chatelek haha"


És mint férfi írom, hogy így tudod megkülönböztetni a normális szándékút:


A szelfijei is van, akkor max mosolygós, nem gyúrdában, nem kocsmázós, nem állfogdosós

Ír magáról valamit, akár humorosat, de valamit ír sőt, én pl a profil végére beírtam, hogy alkalmi himi-humi és netes barátság nem érdekel, komoly kapcsolatot keresek.

Ad meg hobbikat

2021. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
93%

de végig csak röhögni és szörnyülködni tudtam, hogy milyen alja a felhozatal



Látnád a nőit :DDDD

2021. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
86%
Noi reszrol a tarskeresest az jelenti, hogy a tobbszaz jelentkezobol kell kivalasztani azt az egyet, aki erdekli. Mint a fenti szituacuiobol lathato, a legkiehezetebb, legkanosabb reteg ugrik ra a friss husra. Amig nem hajtottal el 500 embert, addig meg el sem kezdted a tarskeresest. Azok akik komolyabb kapcsolatot keresnek, kesobb fognak radtalalni, mivel joval lassabban haladnak, amig mas van naluk a csoben, addig nem nyitnak feled. Friss regisztraltkent lehet jobb, ha az elso ket hetben jelentkezoket atugrod, minimalis az eselye, hogy pont akkor talalna rad a nagy o. Kesobb amikor elfogynak a fiukak, mar nem lesz ennyire tragikus a helyzet, ott mar jobb esellyel talalhatsz olyat, akit keresel. A masik lehetoseg, hogy fizetos oldalra mesz, az is kiszur egy olyan reteget, akit bottal sem.
2021. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!