Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel bosszantó ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel bosszantó ha a kedvességet érdeklődésnek veszik, viszont férfi szemmel semerre sem jutsz, ha érdeklődést csakis kedvességnek veszel, hol az egyensúly?

Figyelt kérdés

Mindenkét oldalnak megvan a maga igaza. Az arany középút az tényleg kiszámíthatatlan, mindkét fél frusztrációval fogja szembe találni magát


Objektíven nézve talán érezhető melyik félnek van egyszerűbb helyzetben és melyik félnek kell megtanulni kezelni jobban az érzelmeit


Női oldal:

"Hova nézzek ha nem a szemedbe, amikor beszélek hozzád?"


Férfi oldal:

(Mikor túlzottan mindent érdeklődésnek veszünk)

"Tovább tartotta a szemkontaktust velem, lehet, hogy érdemes lenne érdeklődésnek venni ezt és így folytatni a beszélgetést"


(Mikor csakis kedvességnek értelmezzük)

"Hülyeségeket is kérdez, amit általában nem szoktak..Hmm..biztos csak unatkozik, vagy csak azért teszi, hogy kerüljük a kínos csendet"


https://www.youtube.com/watch?v=xa-4IAR_9Yw (egy videó a férfi oldalról)



2021. jún. 6. 12:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg gáz, ha valaki a kedvességet érdeklődésnek veszi, nemtől függetlenül. A kedvesség egy alap tulajdonság szerintem. Én kedves vagyok mindenkivel. Ha látom, hogy valaki kezdi félreérteni, visszaveszek. Azt, hogy megkérdezzem, mit csinált hétvégén, mikor szünet van pl, miért kell annak venni, hogy akarok bármit is? Megvannak a maga jelei annak is, amikor tényleg ÚGY szimpatizálsz a másikkal, azokra kell odafigyelni. De hogy valaki félre értse, hogy a szemébe nézek mikor vele beszélek, hát az nonszensz. Beszélek vele 5 percet, de csak 1 percig nézzek a szemébe, nehogy felhívásnak vegye, ez most komoly?
2021. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de egy férfi kedvességét pont hogy SOHA nem veszem érdeklődésnek.

Bakker, emberek vagyunk, legyünk egymással legalább minimálisan kedvesek és udvariasak hátsó szándék nélkül is.

Ha egy férfi kedves velem, nagyra értékelem, és általában annak tudom be, hogy alapvetően ő egy kedves ember, ilyen a természete és kész. Nem fogom félremagyarázni.

És igen, ha beszélgetek valakivel, akkor a szemébe nézek, és ő is nézzen oda, mert ha nem bír rám nézni, akkor vagy bunkó, vagy fél tőlem, vagy utál, vagy autista.

2021. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a kedvesség alap, azon nincs mit félreérteni, hogy szemkontaktust tartok vagy mosolygok.


Amúgy szerintem valamilyen szinten természetes, hogy időnként adódnak félreértések, én sose értettem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni, lehet az ilyen helyzeteket is felnőttként kezelni.

2021. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
1 Én mondjuk eleve nem szoktam soha senki szemeit 1 percig bámulni ha nem akarok tőle semmit. Maximum néha 1-1 másodpercig a szemeire nézek, "mert így illik", de amúgy sosem szoktam. Nekem pl teljesen természetes, hogy oda nézek ahová nyúlok például. Tehát sokáig kézfogáskor a kezet néztem amit megfogok. Tanult, magamra erőltetett viselkedés, hogy tudatosan direkt a szemébe nézek ha bemutatkozáskor kézfogásra kerül sor.
2021. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak akkor nézhetek a másik szemébe, ha akarok tőle valamit?
2021. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
5: Ezt nem mondtam. De ha valaki 5 perces beszélgetésből 1 percig a szemeimet nézi miközben kedvesen a hétvégémről érdeklődik, azt én is félreérteném, és minimum azt hinném arra célozgat a köv. hétvégén ráérek e vele talizni :)
2021. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez szánalmas. Ha egymással szemben ülünk akkor hova nézzek, a plafonra? Azt meg csak példának mondtam, nyilván ezer más dologról lehet beszélni.
2021. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%

Kicsit mókás olvasni, hogy a nők mennyire nem értik, hogy belénk az van kódolva, hogy a nők általi kedvesség érdeklődést jelent.


Persze lehangoló is, mert annyi félreértés keletkezik abból, hogy nem értjük egymást... :/

2021. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha mindenki bunkó paraszt lenne veled, az jobb lenne?
2021. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%

Más vált ki vonzalmat a férfiakból, és más a nőkből. Ebben semmi rossz nincsen szerintem.


Férfiként a nőknek határozottságot kell mutatni, ha vonzalmat akarsz kiváltani.

2021. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!