Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon sajnos már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon sajnos már nem maradt valamire való nő? Mind elmentek Nyugati pasival?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg csinos valamirevaló nő él még az országban 🤷‍♂️ csak nem kellesz nekik.
2021. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
De sok van, csak ők is olyanok, mint mi. Ők is félnek és sokuk nem is tud kapcsolatokat kialakítani - személyesen ismerek párat, pedig jól néznek ki - ami egy generációs probléma 30 alatt. Ennek több oka is van, de ezek elemzéséhez kevés a hely.
2021. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ami azt illeti, én már közel két évtizede kicsekkoltam.

Vannak nagyon jó fiatal csajok otthon akik szintén így fognak tenni, mivel túl kevés a valamire való férfi.

2021. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Én rengeteg fedélzeti problémás nőt látok magam körül. Ilyen-olyan-amolyan bajuk van, nincsenek önmagukkal tisztában, mindig a másik a hibás mindenért, de ők nem. Ettől függetlenül sok lenne a szép köztük, egy szoftvercsere után...
2021. júl. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg jobbnál-jobb nő van Magyarországon.

Én azt érzem, inkább veled lehet a baj, nem a nőkkel, lehet, hogy inkább csak te nem kellesz nekik valamiért.

Én már nős vagyok, de most is bármikor találhatnék nőt, aki értelmes, intelligens, normális és jól is néz ki, mert bizony vannak.

2021. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összes itt van a lakásomban Németországban.
2021. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Megint itt a monitor mögül siránkozó balfék, aki nem képes nőkkel kommunikálni. Egyébként most nagyon sok nő megsértettél aki itthon van, mert ezek szerint te őket semmire valónak találod!
2021. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Én már öreg vagyok, de az elmúlt 40 évben valahogy mindig volt jó nőm, most is.

Valamit rosszul csinálsz!

2021. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
A minimum, hogy jól nézzel ki:sportolj és semmi pocak! Plusz jó öltözet! Plusz keress jól! A szegény senkinek se kell, sőt le is nézik ma már. De az aranyásó csajokat én is kiszelektálom.
2021. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ukrán és moldáv lányoknak te leszel a nyugati férfi!!! (Mondjuk nekik sem fogsz kelleni, de ez más kérdés.)
2021. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!