Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Elgondolkodtatok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Elgondolkodtatok-e már ezen?

Figyelt kérdés
Ha holnap nyernél a lottón és emiatt lenne luxus házad, kocsid, az arcodat amennyire csak lehet szétplasztikáztatnád, a legjobb szteroidokkal könnyedén kigyúrnád magad, ráadásul a legprofibb pszichiáterek megszabadítanának a komplexusaidtól és emiatt özönlenének hozzád a legjobb nők, akkor nem undornál-e meg magadtól hogy te is beálltál az "elnyomó Chad"-ok közé?

2021. júl. 14. 22:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem így is undorodok magomtól :D Ez akkor az egyetlen, ami nem változna. Ha a terápia nem segít. Mert, ha megszabadít a komplexusoktól, akkor ettől is. Tehát akkor már nem lenne bennem ez a dolog, és nem utálnám a "Chadokat". Vagyis magamat. Vagy... Hogy mi? :D
2021. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Ezt az egész parádét megspórolhatjuk azzal a résszel, hogy nem-milliárdosként is feldolgozhatnák a problémájukat egy jó pszichiáterrel. Vége, főcím.
2021. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
18%
Nem költenék luxusra szóval nálam ez a történet is búkó
2021. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Incel vagyok, igazi incel

Nem hódítok az 5 centimmel

Sírok hát csak, várva a csodára

S megvetőn nézek a chad hordára


Elveszik nőinket! Szégyen, gyalázat!

Hiányzik ezekből minden mi alázat...

Nem olyan nice guyok persze mint mi

Mégis a mi farkunkra nem jut senki...


De eljön a mi időnk, lesz itt nagy mulatság

A jövő majd hoz élethű műpinát

S nem kell nekünk nő, hisz mind csak egy kurv*@

Bár mindent megadnánk, ha csak egy is hozzánk szólna...

2021. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%

2.



De ahhoz is kell pénz, mert az állami pszichológus nem tesz mást, csak felír pár gyógyszert amit épp jónak lát és ennyi. Mindezt negyed óra alatt, mert ennyi jut egy betegre. Tapasztalatból tudom. A magán lehet, hogy aktívabb, de az sokba is kerül.


#Kérdező


Ha én nyernék a lottón akkor egy részét biztos elkölteném hasznos dolgokra, aztán befektetném egy részét, hogy soha többé ne kelljen dolgozni, aztán vennék egy távoli ingatlant ahová brutális biztonsági rendszert "vennék", a fennmaradó jövedelemből pedig valami karitatívat csinálnék.


De akkor is gyáva lennék, mint most, úgyhogy nem változna e téren semmi :)

2021. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%

Nem a Chadekkel van a gond. A többségük idősebb korára jóarc lesz (bár teenagerként jellemzően nem azok), mivel ők is látják, hogy hogyan mennek a dolgok 2021 -ben.


Akiket utálok, azok a normie férfiak, akik a nőket és a jelenlegi rendszert védik.

2021. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

#5: "De ahhoz is kell pénz, mert az állami pszichológus nem tesz mást, csak felír pár gyógyszert"


Gyógyszert csak pszichiÁTER írhat föl, mert neki van csak orvosi diplomája. A pszichológus bölcsészkaron végzett, te nagyeszű. Ezért állami pszichoLÓGUSt valóban érdemes megpróbálni keresni. Léteznek ilyenek, én is jártam, teljesen ingyen. Abban, ami miatt odamentem, segített is.

2021. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

7.


1.Jó lenne, ha nem sértegetnél, semmi szükség nincs erre.


Hát, ilyen ebben a városban nincs, úgyhogy kapásból 15 ezer ember esik el ennek lehetőségétől (és a környéken itt van a legjobb egészségügyi ellátás, úgyhogy gondolom a környező - kisebb - települések is 0 állami pszichológussal számolhatnak). Itt csak pszichiáter van állami, pszichológus csak magán van a régióban és még az is egy várossal arrébb. És ez nem falu, hanem 15 ezres város az agglomerációban.


Pszichológusok szinte mind magánban vannak, mert abban van a pénz. És nem is csoda, mert ott 1-1 óráért bekaszírozható egy tízes, csak napi 4 ügyféllel számolva is a hét 5 napján - bőven veri az állami alamizsnát.


És bizony az alkalmanként 10 ezer az elég sok, főleg ha hetente szeretné, hogy menj. Havi 40 ezer az már elég sok pénz. Túl sok, a magyar fizetésekhez viszonyítva (kivéve Budapest, de az nagyon másik régió, hiába van innen 30 kilométerre)

2021. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sok pszichológus vállal most zoom/skype beszélgetést. Egy ismerősöm azt mondja, sokan könnyebben is nyílnak meg neki így, kevésbé érzik feszélyezve magukat. A kezdőbbek jóval elérhetőbb árakkal dolgoznak - pláne, ha irodát sem kell fenntartaniuk.
2021. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

9.


Akkor már egyszerűbb lenne, ha simán csak leveleznénk, ráadásul az még csak időhöz sincs kötve, az ár meg a levelek számától/hosszától függene.

2021. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!