Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok összejönnének olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok összejönnének olyan sráccal aki ellen kb döntetlent érnének el verekedésben?

Figyelt kérdés
Oké hogy a nők a gyengébb nem, de elvileg a szebbik nem is...nomármost viszont manapság a szépség terén pl már a döntetlen a mérce

2021. júl. 16. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert így hogy védené meg az másoktól
Igen, mert így legalább tőle nem kell másoknak megvédenie
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég vékonyka vagyok, így elég kellemetlen, ha még engem se bírna legyűrni. Nekem eleve az enyhén izmos srácok jönnek be és aki nem tud rajtam felülkerekedni, az biztosan nem ilyen alkat.
2021. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Megtudom magamat védeni, nem várom el senkitől, hogy verekedjen értem.
2021. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Én nem jönnék össze olyan csajjal, aki meg tudna verni, mert az bizony cudarul nézhet ki :D
2021. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Brienne féle asszonyok írhatnának, engem jól elverhetnétek, ha akartok.
2021. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Most a szavazásban a második válasz komoly?

És ez senkinek nem tűnt fel?

2021. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírnék egy verekedni tudó nőt, és nem szégyellném, ha A, elverne, vagy B, döntetlen lenne a meccs vége.
2021. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő verő... De azért mondjuk egy pár évet boxolt nő jó hogy oda tudna csapni egy küzdősportban járatlan férfinak..
2021. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5 hogy mi komoly mi tréfa az egy dolog de az esetek zömében az veri a nőket aki szexel velük, jóllehet hogy abból arányaiban ritkább a feljelentés mint utonálló garázda támadása után
2021. júl. 16. 19:09
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8

"A lányok összejönnének olyan sráccal aki ellen kb döntetlent érnének el verekedésben?

Igen, mert így legalább tőle nem kell másoknak megvédenie."


Tehát: a lányok összejönnének-e olyan sráccal, aki ugyanolyan erős, mint ők, mert legalább a srác (= a párjuk) nem fogja megverni őket. WTF


"az esetek zömében az veri a nőket aki szexel velük,"


Priviztem veled, szerintem neked nagyon elfacsarodott gondolataid vannak. Egyre kevésbé értem ezt. Te meg akarod verni a csajodat? Vagy azt akarod, hogy a csajod verjen meg téged? Vagy mindkettő?

2021. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én régen priviztem de ilyen témára egyáltalán nem emlékszem, nyilván valakivel összekeversz
2021. júl. 16. 19:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!