Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha egy idegen rátok ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy idegen rátok ír kulturált szöveggel fb-n és tetszik is nektek akkor válaszoltok?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akit rendszeresen ajanl fb ismerősnek, egy városban élünk, több közös ismerősük van, de soha nem láttam még élőben, viszont nagyon megtetszett.


Nem vagyok gyámolatlan, oda merek menni nőkhöz, de a fent említett okok miatt nála ez nem lehetseges. Ezért gondoltam, hogy ráírok jobb híján, de nem tudom hogy általánosságban a lányok, hogy reagálnak, ha idegenek írkálnak nekik.


2021. júl. 17. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha bejössz neki, nincs barátja, és nyitott lenne egy kapcsolatra (vagy akár szexre), akkor úgyis válaszol.
2021. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha tetszik és értelmes, független, akkor igen. Miért ne?
2021. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
igen
2021. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha kulturált akkor igen
2021. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2021. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Megkérdezem, honnan ismerem. Nyilván sehonnan. Akkor meg ennyi, ne zavarjon.
2021. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt akinek válaszoltam(ő nagyon normális levelet írt, de képről nem tetszett, nem is az én korosztalyom és kapcsolatban is voltam akkor).

Nemrég írt még egy srác. Hát ő csak egy szíves képet küldött, szimpatikus se volt úgyhogy nem válaszoltam neki.


Szerencsére nem vagyok valami népszerű és nincs instapcsa stílusom se úgyhogy messzire elkerulnek a kéretlen udvarlók.

2021. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha tetszene, visszaírnék. :)
2021. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2021. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, válaszolnék. De aki kulturáltan ír és nem tetszik, annak is válaszolok.
2021. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!