Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mire értitek azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mire értitek azt, hogy "hiányzik a szikra", ha teljesen jó hangulatú, kulturált mederben folyik egy ismerkedés?

Figyelt kérdés

Mi az a "szikra"? Vagyis ez honnan jön: szerelmes regényekből, romantikus filmekből inspirálódtok?

A vonzalom felkeltése nyilván nem racionális, de van bármi módszer, amivel lehet ezen csiszolni, fejleszteni? Meg az a bizonyos szikra nem jöhet később is, mikor mondjuk már a másik jellemét is elkezditek megismerni?



2021. márc. 4. 20:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy nem jössz be neki. Nem érdemes ragozni.
2021. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy alibiszöveg arra, hogy az illető férfi nem nézett ki elég jól vagy nem volt elég nyomulós, tahó és egyebek.

Figyeld meg, hogy olyan nőtől, aki tényleg értelmes és képes komoly témákról mélyen elbeszélgetni, soha nem fogod ezt a gagyi szöveget hallani.

2021. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
95%

Azt jelenti nálam, hogy a szexuális vonzódás nincs meg. Nem érzem azt, hogy még kívántam, hogy ágyba akarok bújni vele, csóknál se indult el semmi. Ez olyan, ami a tapasztalatom szerint később se jön.

Nem azt jelenti, hogy nem néz ki jól! Sőt, nem ritka, hogy pont egy nem tökéletes pasi mozgat meg.

2021. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
89%

annyi, hogy nem tartom eleg erdekesnek az illetot, egyszeruen nem erdekel elegge, nem erzem azt, hogy tokre meg akarom ismerni, hogy alig varom, hogy irjon, keressen, szoval nincs meg valamiert a kello motivacio, hogy energiat es idot fektessek bele.


es nem, ez nem feltetlen fugg ossze a kulsovel, ezzel csak a frusztralt nyomik szeretik magukat nyugtatni. ereztem mar ezt kulsore fullos es amugy normalis sracnal, egyszeruen unalmas volt, pedig nem volt vele semmi baj. illetve kevesbe jokepu ferfinal is volt mar olyan, hogy baromira lelkesedt erte, alig vartam, hogy irjon, hogy talalkozzunk, hogy fizikailag is kozel keruljunk egymashoz.

nehez ezt megmagyarazni.

2021. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
91%

Volt néhány randim az utóbbi hónapokban.

Mindegyik srácnak megadtam a lehetőséget, többször találkoztam velük, sokat beszélgettünk, tehát hetekig ismerkedtünk. De egyikkel sem tudtam elképzelni, hogy intimebb kapcsolatba tudnék kerülni, hiába voltunk egy hullámhosszon.

Az egyik srácnál konkrétan imádkoztam magambam a 3.randin,hogy nehogy meg akarjon már csókolni, mert abszolút nem vágytam rá...

Számomra ezt jelenti, hogy nincs meg a szikra. És magamon azt tapasztalom, hogyha első alkalomkor nem érzem a vonzalmat, akkor sajnos később sem alakul ki.

2021. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
29%

Szikra = A külsőre megfelelőség mellett legyen tökösség, magabiztosság, jó duma, férfias viselkedés, humor is


Nagyjából ezeket jelenti. Ők természetesen (mint a 3-4-5) nem tudják értelmesen megfogalmazni, hogy mi az oka, min kellene a férfinak változtatni. Nem tudnának egy férfinak tanácsot adni, de nagyjából ez.

2021. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
24%

Érdemes megfigyelni, hogy röviden és tömören leírtam a válaszom, ami lepontozást kapott, MAAAJD jöttek azok, akik hosszasan, kerülőutakkal szinte ugyanazt leírták és szépen fel lettek pontozva.

Nos, ennyire lehet itt a legtöbb női választ komolyan venni. Az a helyzet, hogy miközben az incelek vannak szidva, hogy mennyit hazudnak, tökéletesen ez megy a másik nemtől is az oldalon.

2021. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
19%

Bolondok a nők és gerinctelenek.


Volt, hogy 3 hónapos kapcsolat végén, több együtt töltött hétvége után kaptam ezt meg. Megjelent a réglátott alfa osztálytárs.


Ez egyébként kedves hölgyek azért is fura, mert a mocskos férfiak közül legalább velem megesett olyan párszor, hogy a lány felé első randin nem volt meg a szikra, de baromi jókat beszélgettünk, értelmes volt, kedves, egyeztek a céljaink és bennem és kialakult a vonzalom. Eleinte annyira nem jött be, hogy majdnem a randira nem mentem el (nem, nem ocsmány volt és nem is 7 fejű sárkány, csak nem volt az esetem, de szerencsére a férfiak tudnak változni, adaptálódni)

2021. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
76%
Kémia :)
2021. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
95%
Szexuális vonzalmat jelent.
2021. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!