Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz vajon megtalálni a megfelelő partnert? Magamról: 35 éves, óbudai, alsó-középosztálybeli, főiskolát végzett de nem karrierista, lakással rendelkező, de nem gazdag, nem műszaki zseni, semmi kiemelkedő. Családot szeretnék.

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

10-es ebben igazad van. De ott meg nem fair a dolog, tudod miért? Mert én figyeltem arra, hogy ne hízzak el ők nem. Lehet bármi ok mögötte, nekem is van családban aki hormonális alapon nem tud fogyni, de akkoris.


De a lényeg, hogy kell a fizikális vonzalom. Én találkoztam olyan nővel aki filigrán tehát vékony volt, és mégsem mozgatott meg.


Az igényeimet hiába adom lejjebb, mert a nők feljebb viszik, akkor sose találjuk meg egymást.


Hidd el, a férfiak sokkal reálisabban látják a helyzetüket és nem keresnek Victoria's secret modelleket.

A nők mindig felfele ismerkednek, a férfiak inkább a saját szintjükön.

2021. júl. 19. 10:26
 12/61 anonim ***** válasza:
100%

Most leirtad az alap infokat magadrol, ebbol nem lehet megallapitani semmit.

Inkabb arrol beszelj, hogy mi a hobbid? Az erdeklodesi korod?

Hiva jarsz el szabadidodben? Mit szeretsz csinalni, mi az ami erdekel?

Hova jarsz el (ami nem munka), pl. Edzoterem, futas a margit-szigeten, konyvtar, bulik, barmi?

Mennyire adsz a kinezetedre, mennyit teszel azert, hogy a maximumot hozd ki magadbol?

2021. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:

Utolsó nem tudom, hogy férfi vagy e vagy nő vagy keresel e de köszönöm a konstruktív segítő válaszodat!


Edzőterem az megvan igen, heti 4x amióta újra nyitva vannak.

Túl sok hobbim nincsen, de sok minden érdekel, viszont nem vagyok társasági lény de hiszem, hogy van a nők között is olyan aki nem pörög állandóan 200-on.


Külső 7/10, magasabb és átlagos átlagos-sportos testalkat, szerintem nem itt van annyira a probléma.


Visszafogott ember vagyok, nem járok el, nem 'űzöm a vadat' ha úgy tetszik...

2021. júl. 19. 10:31
 14/61 anonim ***** válasza:
90%

Az egy dolog, hogy nem vagy tarsasagi ember, de attol meg lehetne valami hobbid, amivel akar emberekkel ismerkedhetnel. Ha pl. Erdekel a fozes, elmehetsz fozotanfolyamokra (nyilvan baromsag, de egy opcio az ismerkedesre) es igy tovabb.

Azzal hogy ulsz otthon a 4 fal kozott nem fogod megtalalni a parod sohasem.

Nem kell, hogy osszevissza csajozz, de igenis ki kell lepned a komfortzonadbol, es nyitni az emberek fele.

2021. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
21%

12 Ugyan már, a 11-es válaszból minden kiderült. A férfiak reálisan látják magukat, a nők viszont felfelé választanak. Tehát hazánk több millió jópasi és egy csomó csúnya nő országa, akik mind felfelé választottak. Ezért nincs neki párja.

Kérdező, én értem, hogy vannak elvárásaid és azt mondom, ne is add lejjebb, ha ezek reális elvárások. Ha neked vékony nő kell, akkor ismerkedj vékony nőkkel. De mégis van egy érzésem, mivel én a társkeresőkön látom hogy a férfiak mennyire NEM reálisan mérik fel magukat, hogy te első körben nálad kategóriákkal jobb nőknél próbálkozol, akit te szomszéd lány típusnak írnál le, mert az jobban hangzik annál, hogy sminkeletlen modellcsaj/ természetes szépség. Akinek szintnén van elvárása és az nem biztos, hogy te vagy.


Az élet kemény. A nők sem találják meg sokszor azt, akivel kölcsönös a vonzalom, szerelem. Ha nagyon nincs senki évekig, akkor bizony magas a mércéd. (Én ezt nem ítélem el, csak mondom). Aki magasra teszi a mércét, az lehet hogy egyedül marad.

De nem azért mert ő reálisan látja magát, a nők meg mind nem. Ha többek jönnek veled szemben az autópályán, nem biztos, hogy te vagy jó sávban.

2021. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

14-es: igazad van a komfortzónával de hidd el, csak akkor érdemes ilyesmit meglépni ha olyasmit találsz ami valóban érdekel. De azért elmenni tánctanfolyamra, hogy 'megismerkedjek álmaim nőjével' rossz stratégia. Nem szeretek táncolni. Az ember akkor tud ismerkedni ha komfortosan érzi magát, ha olyasmit csinálsz amit nem szeretsz akkor az nem jó jel. Másfelől pedig másnak tetteted magad mint aki vagy, de színészkedni sose tudtam.


15-ös: nem kell, hogy vékony legyen, kb. átlagos ha létezik ilyen testalkat egyáltalán.

Teljesen igazad van abban, hogy pl. tegnap visszajelölt a FB dating-en egy nő, aki korombeli ( 35 ) de ügyvéd és vonzó az alakja, nyilván nem érdeklődött irántam. Na ott azért gondoltam mert hátha 35 évesen nem 40 körüli elvált apukát akar, hátha lesz esélyem, nem lett :).

Hidd el lejjebb adtam de kell valami vonzalom vagy hullámhossz vagy nevezzük akárminek.


De igazad van még keresem azt, hogy miből adhatnék lejjebb. De az a baj, hogy engem elég értelmes emberek neveltek és primitív családból jövő lány hiába szimpatikus, igenis olyan közegből jön amibe én nem akarok belecseppenni.

Ugyanez igaz egy keresztény lányra, szerettem volna keresztény lánnyal ismerkedni, de általában leírtak mert én nem vagyok az, és nem fogadtak el mert nem vagyok istenfélő.


És még sorolhatnám. Nagyon leszűkíti mindenki a kört.


Nekem a kor fontos, hogy hasonló korban legyünk, valami fogjon meg benne külsőleg, illetve legyen kellemes vele lenni, beszélgetni. Semmi konkrét nincs, tehát elvileg 'BÁRKI' lehetne az, de így meg kb. SENKI :).

2021. júl. 19. 10:47
 17/61 anonim ***** válasza:
92%

Én vékony nőként évek óta egyedül vagyok, és nem találom a párom.

Nem azért mert nekem lenne magas a mércém, hanem azért mert a pasiknak túl magas.

Tény, hogy nincs modell arcom, még csak tökéletes bőröm sem, de úgy látszik ez kéne, meg pár kg vakolat hogy klasszisokkal jobban nézzek ki, és kelljek valakinek.

De az a pasi, aki ebbe szeret bele, mit kezd magával ha kilépek a fürdőszobából vakolat nélkül...?

2021. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanmár. Azért nincs nőd, mert mindenféle dolgokhoz kötöd. Attól, hogy valaki duci, még edzhet rendszeresen, ugyanúgy, hogy attól, hogy te edzel rendszeresen nem biztos, hogy jó pasi vagy. A te döntésed, hogy kivel szeretnél együtt lenni. Ha neked a külsőségek és a materiális dolgok fontosabbak (ahogy a felsorolásod magadtól is erről szól inkabb), akkor ne csodálkozz, hogy azok a nők, akik ennek megfelelnének, nos te sem felelsz meg az ő listájuknak...

Lehet így is nézni, de lehet úgy is ismerkedni, hogy az embert látod, az értékrendjét, a humorát, az álmait, a nőiességét stbstb. Persze ez amit írok a nőkre is pontosan ugyanúgy igaz. Szóval nemek független az, hogy sokak csak a külső felszínes dolgokra mennek, így nehéz ismerkedni, valódi kapcsolatot kialakitani. Persze sokaknak erre nincs is szüksége. Te látod, hogy mit akarsz. Csak közben ne feledd el, hogy azoknak is lehetnek elvárásai, szükségletei, akikkel ismerkedni akarsz, és ez lehet nem találkozik veled.

2021. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

18-as: abszolút jogos amit írsz. Én is felszínes vagyok de akkor is kell valami vonzalom.

A magukat sokra tartó nők sem buknak a gyári melósra aki kiflit eszik és káromkodik, nekem miért kéne, hogy tetszen egy trágár, tanulatlan tetovált nő? Most mondtam egy példát.

Miért baj, ha egy visszafogott, kultúrált és VALAMENNYIRE magára adó nőt keresek? Szerintem ezek reális elvárások.


A nők igenis gazdagabb, idősebb, jól szituáltabb, okosabb, sikeresebb és külsőleg is vonzó férfit keresnek. Erre szokták mondani, hogy 'ne általánosíts', de tényleg ez az álomkép.


Ezért van, hogy sok nős férfinak van szeretője mert van egy ökölszabály mi szerint a nők 80%-a a férfiak 20%-ra megy rá...és ez kb. így is van...

2021. júl. 19. 10:59
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nehéz megtalálni a megfelelő partnert, de nem szabad görcsösen keresni.

Próbálj minél több helyre eljárni ahol jól is érzed magad. Meg ne félj leszólítani sekinkit sem mert nem veszítesz vele semmit.

Remélem sikerül megtalálni a párod.

2021. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!