Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt jobbnak mondott pasikkal barátkoznom?

Figyelt kérdés

Hárman voltunk barátok általános óta. Én 178 cm vagyok, mindhárman sportolók voltunk, ök 190 és 185 magasak. Mindig a csajoknál abba ütköztem, hogy “helyes vagy, jó pasi, de a Gábor/Ati haverod …” Többször volt úgy hogy már megvolt a csaj a szórakozóhelyen, aztán megjött az egyik barátom, majd másnap megtudtam hogy meghúzta a csajt miután én hazamentem abban a hitben, hogy a csaj is elment haza és másnap írjunk egymásra.

A végén oda jutottam, nem esett le a dolog és azt hittem én selejt férfi vagyok és elkezdtem felszedni furcsa nöket, pl nagyon-nagyon túlsúlyost, beteget, bolondot, stb. Miután vége lett ennek a barátságnak kezdtek helyrejönni az agyamban a dolgok. Hogy a bolti eladó csaj rám is mosolyog, nem csak rájuk, hogy a pultos csaj nem azért flörtöl velem, hogy az ö számukat megszerezze, stb. Szépen lassan évek alatt tettem helyre az agyam. Teljesen még nem jöttem rendbe, közepesnél jobb nökkel nem merek kezdeni továbbra sem, félek tölük, félek, hogy jön egy olyan mint az exhaverok és lapátra kerülök. Inkább maradok a nem annyira nagyon tetszö csajoknál ami viszont nem fair velük szemben. Hogy én legszivesebben inkább egy szebb, szöke hosszúhajú, insta cicababa típust döngetnék, mint öket, csak nem merek.


Nem dicsekvés! Komoly lelki bajom volt 15 évig! Ennyit számított hogy jobb pasik voltak a barátaim? Hülye voltam? Azt kellett volna csinálnom mint a nök, hogy keresek egy ronda, dagi barátot? Helyrejöhet 30 felett az önbizalom?


2021. júl. 21. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Sosem jártam haverokkal csajozni, a csajozás az magányos sport.

A szarvaslesen is csak a baj van, ha ketten lőjük meg a bikát, aztán meg meg megy a vita, hogy kié a lövés, azaz ki viszi a húst, ki a trófeát, ki fizeti, kinek lesz beírva, ki nyúzza,...

2021. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Uzsgyi pszichológushoz a kisebbségi komplexusoddal.
2021. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Én màr ennyiből làtom, hogy nem a haverokkal van baj, hanem csakis veled. Pedig még azt sem tudom, ők hogy néznek ki. Szàmomra màr most taszító vagy és selejtes az alapjàn, ahogy a nőkről beszélsz!
2021. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Minden társaság kötelező eleme a többieknél rondább figura akihez viszonyíthatják magukat a többiek. Ő ezért "van" ott. Ha nem tetszik, ott lehet hagyni őket.


Ahogy minden társaság kötelező eleme a nagyon csóró ember, a nagyon kövér ember, az idétlen csokornyakkendős nerd meg a többiek, akikhez képest "a zátlag" nagyon menőnek érezheti magát. Elég csúnya eljárás ez.


De az is hülye aki ezzel a szereppel együtt tud élni.

2021. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Annyi ilyen nyomorult agymeneset olvasom itt nap mint nap, hogy kezdek tartani a ferfiaktol. Oke, szorakoztato, de egyben ijeszto is.
2021. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Jó csajoknak is általában pont ezért van csúnya/dagi barátnőjük. Így növelik az esélyeiket.
2021. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

mondjuk mit varsz a csajoktol, akikre ranyomultal, ha neked is csak annyi a lenyge bennuk, hogy csinos szoke instacicak legyenek? te elvarod, hogy fullos legyen a no, de azt mar nem tudod elviselni, ha o is fullos(abb) pasit akar maganak? felszines vagy es a csajok is felszinesek, akikre hajtottal, mivel csak a kuslot nezed.


amugy meg ez normalis esetekben hulyeseg, mivel xy hiaba helyesebb, ha nekem a baratja szimpatikusabb, jobban illik hozzam. szanalmas dolog lenne csak azert baratsagokat leepiteni, hogy jobban menjen a csajozas.

2021. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne velük menj csajozni ennyi. :D
2021. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Alapból megvoltak az önértékelési problémáid, szorongásaid amik az ismerkedés terén is előjöttek függetlenül attól, hogy a haverjaid esetleg külsőleg jobban néztek ki. Ezen egy jó szakember tudna segíteni.
2021. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Jobbnak mondott pasik - mármint külsőleg voltak azok.

Belsőleg undorító férgek. Mégis minek lehetne nevezni egy olyan férfit, aki meghúzza azt a nőt, akivel a barátja pont összejött? Nyilván a csajt is minősíti ez az eset (vagyis nem kár érte), de az ilyen "barátokat" sürgősen le kell építeni. És nem a külsejük miatt.

2021. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!