Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt jobbnak mondott pasikkal barátkoznom?

Figyelt kérdés

Hárman voltunk barátok általános óta. Én 178 cm vagyok, mindhárman sportolók voltunk, ök 190 és 185 magasak. Mindig a csajoknál abba ütköztem, hogy “helyes vagy, jó pasi, de a Gábor/Ati haverod …” Többször volt úgy hogy már megvolt a csaj a szórakozóhelyen, aztán megjött az egyik barátom, majd másnap megtudtam hogy meghúzta a csajt miután én hazamentem abban a hitben, hogy a csaj is elment haza és másnap írjunk egymásra.

A végén oda jutottam, nem esett le a dolog és azt hittem én selejt férfi vagyok és elkezdtem felszedni furcsa nöket, pl nagyon-nagyon túlsúlyost, beteget, bolondot, stb. Miután vége lett ennek a barátságnak kezdtek helyrejönni az agyamban a dolgok. Hogy a bolti eladó csaj rám is mosolyog, nem csak rájuk, hogy a pultos csaj nem azért flörtöl velem, hogy az ö számukat megszerezze, stb. Szépen lassan évek alatt tettem helyre az agyam. Teljesen még nem jöttem rendbe, közepesnél jobb nökkel nem merek kezdeni továbbra sem, félek tölük, félek, hogy jön egy olyan mint az exhaverok és lapátra kerülök. Inkább maradok a nem annyira nagyon tetszö csajoknál ami viszont nem fair velük szemben. Hogy én legszivesebben inkább egy szebb, szöke hosszúhajú, insta cicababa típust döngetnék, mint öket, csak nem merek.


Nem dicsekvés! Komoly lelki bajom volt 15 évig! Ennyit számított hogy jobb pasik voltak a barátaim? Hülye voltam? Azt kellett volna csinálnom mint a nök, hogy keresek egy ronda, dagi barátot? Helyrejöhet 30 felett az önbizalom?


2021. júl. 21. 13:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan ez szint, hogy fáj a szíved egy olyan nő (vagy nők) után, aki egy buli végén széttette a lábát egy ismeretlen faszinak?

Felszínes agyaddal úgy gondolod, hogy "jár neked" a mínuszos IQ-s instacica, majd ha szembesülsz vele a cica is legalább annyira felszínes, mint te, akkor kezdődik a sírás.

Mondanám, hogy rossz helyen, rossz körökben ismerkedsz, de ennyi érzelmi intelligenciával egyelőre kár lenne igényesebb helyeken próbálkozni, inkább több önismeret, pszichológus esetleg...

2021. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

"legszivesebben inkább egy szebb, szöke hosszúhajú, insta cicababa típust döngetnék, mint öket, csak nem merek."


Ezzel minden párkapcsolatban élő férfi így van.


N

2021. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Full kamu kérdés, de nagyon szépen bele lett komponálva az összes incel agymenés, amit itt szoktak kifosni magukból a troll gyerekek.


Mondanám, amit az 5. válaszoló írt, tényleg undorítóak a férfiak, de hála istennek nem mindegyikük ilyen nyomorék, mint a kérdező.

2021. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon remélem, hogy egy troll vagy, különben én is kezdek félni, hogy ilyen “férfiak” élnek közöttünk.
2021. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
94%
Az jó, hogy a kérdező úgy bánt a kérdésben levő nőkkel, mint egy ronggyal, és még neki állt feljebb, hogy az egyik másik pasinak is hagyta, és nem köszönte meg az Istennek hatszor, hogy a kérdező beleüríthetett...
2021. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!