Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan fiú aki csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki csinált már a városához kötődő társkereső csoportot a Facebookon? Bővebben lent! F

Figyelt kérdés
Nagyvárosban élek. És barátnőt szeretnék magamnak. Arra gondoltam, hogy csinálnék társkereső csoportot a városra ahol élek. Nagyrészt lányok lennének benne akikkel én ismerkedhetek. Nagyrészt csak lányokat vennék fel a csoportba. Milyen ötlet ez? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!

2021. júl. 22. 06:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
19%
fantasztikus ötlet 🤣🤣🤣🤣
2021. júl. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 Noren1989 ***** válasza:
94%
Nemtom, de ha elmúltàl 20, tudhatod, h ezek a csoportok szoktak az igazi kolbàszpartik virtuàlis helyszínei lenni...
2021. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
89%

Micsoda hülyeség ez? "Társkereső" csoport nem arról szól hogy felveszed az összes lányt egy csoportba akik bejönnek, szóval felejtsd is el. A lányoknak le fog jönni hogy mindenkire hajtasz, ezért egyik sem fog komolyan venni.


Ha már mindenképpen facen akarsz ilyen csoportot, akkor legyen benne egyenlő arányban fiúk, lányok.

2021. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
86%

Nevetséges.

Egy lány se fog belépni, vagy azonnal kilép, amint látja, hogy te vagy az egyetlen potenciális jelölt. Vagy ki tudja, lehet elkezdenek ismerkedni egymással.

2021. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
86%
Szaladj! Irány a szabadalmi hivatal, azonnal!!!
2021. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem társkereső lenne hanem hárem magadnak, legalábbis álmaidban 😂 Te vagy az, Alekosz?

Ki lépne be olyan "társkeresőbe" ahol ő nem kereshet társat mert 1 pasi van akiért vetélkedhet a többi csajjal? Főleg hogyha nem is tetszik a fickó, na akkor mekkora buli.

Amit te leírtál az úgy is kivitelezhető hogy bejelölsz idegen lányokat a fb-n. Ja hogy nem jelölnek vissza. Hát akkor se fognak ha társkereső oldalnak álcázod magad. Szakadok, komolyan 😂

2021. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
94%

lenne energiád, időd, kedved egy csoportot kontrollálni meg szűrni, adminkodni csak azért, hogy becsajozz?


Inkább csatlakozz egyhez és ott legyél aktív.

2021. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Elég!!! Úristen hát álljatok már le!!! Kiforgatni az ember szavát meg támadni azt tudtok. Tipikus magyar mentalitás. 1 szóval sem mondtam, hogy csak én lennék az egyedüli fiú a csoportban. Vegyesen lennének. És lányok csak olyanok lennének benne akiket én nem ismerek.
2021. júl. 22. 12:02
 9/69 anonim ***** válasza:
91%

"Nagyrészt lányok lennének benne akikkel én ismerkedhetek."

Ez számomra azt jelenti, hogy nem akarsz konkurenciát, ergo nem vennél fel más pasikat, vagy ha mégis, akkor nem látnád őket szívesen xd Nem kiforgatás, csak én így gondolkodok

2021. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
89%

9


De hat tipikus magyar mentalitasod van, hiszen tudsz olvasni es szoveget ertelmezni, csunya, csunya gonosz kommentelo xd

2021. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!