Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már együtt ekkora nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt ekkora nővel?

Figyelt kérdés

Lehet rossz helyre írom ki a kérdést.

Nem írok testi paramétereket, mert az mindenkin máshogy oszlik el. Kb egy ekkora lányról van szó: [link]

Ekkora súlyfelesleg már beleszól a mindennapi életebe? Olyanokra gondolok, hogy szexben, vagy teherbeesés esetén akadály-e már, esetleg okoz-e egészségügyi gondokat? Éltél már együtt hasonló alkatú nővel? Volt bármi, amiben más volt, mint egy vékonyabbal?


2021. júl. 22. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nyilván nem nagyon férsz hozzá, ügyeskedni kell. Feltételezhetően hormonálisan nincs rendben, ami megnehezítheti a teherbe esést.
2021. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem, de lennék!
2021. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Fene tudja ez mennyi, de én most 90 körül vagyok, voltam 110 felett is. De egyébként nem megoldhatatlan. Maximum unalmas az az egy póz, amiben lehet is csinálni.
2021. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Az isten irgalmazzon ettől🤮
2021. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Inkább a halál. :DDD
2021. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy okoz-e egészségügyi gondokat? :DDDDD
2021. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Most komolyan...engem nem zavar 10 kiló felesleg sem, de ez nem 10 kiló felesleg.


Egészségügyileg nyilván nincs rendben, hormonzavar, pajzsmirigy, magas vérnyomás, az ízületek sem ekkora súlyra lettek kitalálva. A gericnek sem jó, ahogy a deréknak sem.


Izzad, szuszog, liheg, 10 métert nem tud menni, mert meghal. A szexet meg el sem tudom képzelni, az hagyján, hogy se forgatni se felemelni nem tudod, maximum hátulról tudsz ügyködni valamit, ha megtalálod a bejáratot.


Teherbe pedig nyilván nem tud esni vagy csak nagyon nehezen, mert rengeteg egészségügyi baja lehet.

2021. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Neked lesz egészségügyi gondod, ha rádül egy ilyen "jabba". :D
2021. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem, mert sokat pofázik.
2021. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs az a pénisz méret amivel át tudnál hatolni azon a zsírrétegen.
2021. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!