Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor követi majd le a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor követi majd le a társkeresési piac a munkaerőpiaci változásokat?

Figyelt kérdés

Egy melós ma már jobban keres mint egy sima diplomás.

Mikor jön el végre az idő, hogy a nők is felismerjék ezt és mi melósok büszkén felvállalhatjuk előttük, hogy kétkezi munkából élünk?



2021. júl. 25. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem a munkával van a baj, nincs az arcodra írva, hogy mi a foglalkozásod.

Sőt van egy-két melós ismerősöm aki még munkába is szebben jár, mint a diplomások többsége, de aki normálisban van, az is talál kapcsolatot. Inkább a viselkedésben keresném a hibát, mint ebben.

2021. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Soha, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz..egy egyszerű melós is juthat nőhöz úgy ahogyan egy diplomás is.
2021. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

1. Bizonyos szakmunkákat bizonyos diplomákhoz hasonlítva talán jobbak a lehrtőségek, de jellemzően még mindig a diplomások keresnek jobban.

2. Ha történetesen tényleg jobban keres, akkor is gyakori az agresszív proli stílus, aminél egy szerényebb fizetésű, de kultúraltabb ember nagyságrendekkel jobb választás.

3. Legyetek rá büszkék, de a kétkezi munkás nők előtt! Ne a diplomásoknak akarjátok megmagyarázni, hogy az egyetem hülyeség stb. Ha annyira hülyeség, akkor nézzétek levegőnek őket, mindenki jobban járna.

2021. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a demagóg dumát :)

Nem keresnek jobban és az előrelépés sem ugyanaz :) Ne a sztereotív diplomásokból induljunk ki :)

2021. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Imádom" az ilyen, évszázadok óta Mo.-n ez a menő hozzááĺĺást, hogy:

"Én, egyedül én építettem fel a fél országot".

Ha megtanulnak disztingváltan viselkedni a munkások (értsd: rondabeszéd elhagyása, füttyögés a szèp nők után, verekedés, piálás, róka-pisi elhagyása nem megfelelő helyen), akkor talán valamikor lesz eredmény, de az is vagy még 100 év😂.

2021. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, mit kéne lekövetni? Vagy bejössz a csajnak vagy nem.
2021. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6


Felismernék, hogy egy melóssal ők is jól járnak anyagilag.

Nem kell szégyellniük a barátnőik előtt, ha összejönnének vele.

2021. júl. 25. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Fizikai munkás vagyok, barátnőm sose szégyelt mások előtt.
2021. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jön el az idő, hogy a férfiak nem a nőkhöz kötik az életüket/személyiségüket? Komolyan ennyire ráértek?


Teljesen mindegy mi a munkád, a lényeg hogy legyél értelmes, humoros, legyen valami személyiséged, hobbid, és ne vágd magad áldozat szerepbe.

Erre pedig bárki képes.

2021. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként cshaxólok, hogy az a prolifétis amit Orbán nyomat az nem tartható fenn huzamosabb ideig, szóval ha még annyit is fog keresni egy melós, mint IGAZI diplomás (nem fog), akkor is csak ideig-óráig. Szóval lányok, a következő a recept: talán felszedsz valami prolit, kiszedsz belőle annyi pénzt amennyit lehet, de közben már NAGYON SÜRGŐSEN keresed az értelmiségi és/vagy külföldi párodat a HOSSZÚ TÁVÚ kapcsolatodra, mert szegény prolika ki tudja meddig fogja húzni. És ha ő megy, akkor megy vele az ország is..:DDDDD
2021. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!