Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szóval 10-es vagyok és még...

Szóval 10-es vagyok és még sose volt barátom. Hozzátenném egyáltalán nem vagyok ronda sőt sokan mondják h szép vagyok és elég sokan próbálkoztak már be de nem izgattak. Apukám legjobb barátjának a fia tetszik. Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Velük voltunk sokat már nyaralni és sielni is velük szoktunk menni évente egyszer.Mindden évben vártam a sielést hogy akkor majd újra látom mégha nem is beszélünk majd de akkor is. Aztán amikor hazaértem mindig szomoru voltam hogy nem történt semmi köztünk. éa hogy megint egy év mire látom. Tudtam h az ő szemében én "kicsi" vagyok és leszek mindig (pedig ez hülyeség most két év huha) és néha azt gondoltam biztos tetszik neki valaki más a sulijából. Nem mondhatom azt h szerelmes vagyok belé mert nem ismerem viszont annyit tudok róla hogy ha megnyilna felém és adna lehetőséget nekem akkor megkedvelne. Azért nem nyitok felé én mert szerintem egyrészt a fiúnak kellene másrészt már megtette volna ha érdekelném. Tavaly sieléskor magával hozta a legjobb barátját és annak a barátnőjét is és végig csak velük sielt én meg maradhattam apukámmal meg az övével. Ez eléggé bántott és szerintem bunkó is volt de másrészről lehet ha nem érdeklem érthető. Kicsiit ugy éreztem mintha szégyellt volna a barátai elptt. Na mindegy. A bunkó stilusa melett okos helyes és nagyonvicces. és nem láttam még nála helyesebb passit sose. Ami hihetetlennek hangzik de igy van. A barátaim azt mondják felejtsem el egy gyökér ha nem látja mit érzek iránta és majd jön egy sokkal jobb fiu nála. ők könnyen beszélnek nekik van barátjuk k megtalálták a tökéleteset. Legjobb barátnőm pasija vele olyanok vagyunk mint a tesvérek ő is azt mondja h szarjam le de hát nemhiszemel. Tudom hogyha adna esélyt megkedvelne és talán meg is szeretne . Rossz érzés h az össze barátnőm barátom megtalálta az első igazi szerelmét csakugy nem is kereste nekik összejött nekem miért nem?
2013. nov. 17. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd őt. Felejtsd el.
2013. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mutatsz egy képet magadról?
2013. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10-ből.. 10-es?
2013. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 év nem számít olyan soknak, gondolom olyan 16 lehetsz.

18(lassan 19) évesen úgy vagyok, hogy pl. egy 10.-es csajnak még simán adnék egy esélyt. Sok sikert mindenhez!:)

2013. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "a fiúnak kell kezdeményeznie" egy hülyeség. Lehet tetszel neki csak jobban fél mint te. Szerintem tegyél egy próbát, szólítsd meg, beszélgessetek, legrosszabb esetben biztosra fogod tudni hogy nem érdeklődik irántad.

Az meg hogy másnap van-e pasija, kit érdekel? Engem 8.-ban (13-14 évesek) azért röhögtek körbe hogy "fúúú nem volt még pasija, miezmár?" aztán miközben ők hetente váltogatják a fiúkat mert jajjj csak legyen pasi mert az menő, én vártam szépen és perpillanat a második párkapcsolatomban vagyok ami több mint egy éve tart (az első is megvolt 4 hónap). Szóval ha nem jön össze, ne görcsölj rajta, ismerkedj, barátkozz, aztán lehet a végén olyanban találod meg az igazit akiről nem is gondoltad volna.

2013. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na látod 10es vagy és nem 100as-
2013. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát két év szerintem sem sok....barátaim már azzal hülyülnek hogy biztos meleg h nem vesz észre....de csaknem xd hát éneddig rá vártam csak már kezdem megunni aztán legyen már vmi...
2013. nov. 17. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha budapesti vagy és a snowboardozásra is nyitott lennél, akkor azt jelezd és írok, mert szívesen megismernélek :)
2013. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi az, hogy 10-es vagy, de ha az amire gondolok, nos lehet, sőt valószínű, hogy neki nem vagy 10-es. Hiszed vagy sem, ezt a fiút te nem érdekled egyáltalán. De semmilyen szinten, hiszen még csak barátkozni sem szeretne veled, ahogy a mellékelt ábra is mutatja. Aggódnod meg nem kell, én 18 évesen találtam meg az igazi szerelmet pontrendszertől függetlenül. Te is meg fogsz ismerkedni olyannal, aki irántad érdeklődik. Túllépned ezen a srácon nem lesz nehéz, tekintve, hogy sosem volt köztetek semmi, és nem is érzel iránta szerelmet. Egyszerűen tetszik neked. Nincs min túllépni. Fogadd el, hogy te nem tetszel neki, megesik.
2013. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!