Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, manapság társkeresőz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, manapság társkeresőzés nélkül hogy találtok párt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerintem rossz nő, legalábbis ha közelebbi ismerősöket kérdezek, hogy mondják el őszintén a véleményüket, szerintük nincs velem különösebben baj, se külsőleg, se belsőleg. 2 kapcsolatom volt eddig és mindketten újra akarták volna pár hónap után kezdeni, szóval ez is arra utal szerintem, hogy nem lehettem olyan rossz, sőt.


Mégse kezdeményez nálam senki, max az ilyen legalja "megdugnálak" kategóriát leszámítva. Én szoktam kezdeményezni azoknál akik engem érdekelnek, szóval nem egyszer volt olyan, hogy konkrétan én próbáltam randira hívni a pasit. Tudom, a nő ne fusson a férfi után stb, de ha nem csinálok semmit, akkor végképp nem lesz semmi. Amúgy teljesen átlagos férfiak azok is, akik nekem kellenének, szóval nem a Brad Pitt utánzatok után futok.



2021. júl. 26. 07:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos a hagyományos netes társkeresés gyakorlatilag teljesen megszűnt, az ilyen oldalak zombi oldalakká váltak, amik büszkén hirdetik a 10 évvel ezelőtti tagjaikat a címlapon, de az aktívak mennyisége 1 számjegyű, és annak a fele is spam bot.


Minden teljesen átment a közösségi médiára, azaz vagy fejest ugrasz a Tinder és hasonló förmedvények világába, csak mert ott vannak az emberek, vagy keresel más alternatívát. Közhely, hogy az ember ismerkedjen élőben, de ha van ilyesmire lehetőséged, akkor mindenképpen élj vele.

2021. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Írj rám! A gyak tökéletes társkereső:)
2021. júl. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Engem szólítanak meg pasik élőben. Neten soha nem is keresnék pasit.
2021. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

munkahely, iskola, barati tarsasag.

a legtobben igy szereznek part, de ehhez baromi nagy mazli kell, hogy pont legyen egy olyan ellrnkezo nemu szingli, akivel kolcsonosdn bejottok egymasnak.


vannak, akiknek kb barki jo, csak legyen. nekik konnyebb part talalni. amugy vannak az ilyen okoskodo kozhelyes ‘jotanacsok’ hogy jarj el meg legyenek hobbijaid stb stb, de ezek reven az emberek elenyeszo szazaleka talal part.

maradnak a tarskeresok, a jo szuro es a remenykedes. ott is vannak normalis, komoly szandeku ferfiak, csak baromi sok ido megtalalni oket, de meg mindig tobb ra az esely, mint hogy a szakadt 3-as metron pont leul mellem eletem szerelme..

2021. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom, én is társkeresőn jöttem össze férjemmel, mert nem vagyok az a bulikázós, otthonról eljárós alkat. Elképzelésem sincs, hogy hol lehetne sok emberrel megismerkedni. A klubbokban/csoportokban max 50 fő jön össze, mondjuk ennek a fele hónapról hónapra újból összejár, aztán ennyi. Ott is mindig ugyan azok az arcok vannak.
2021. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

"munkahely, iskola, barati tarsasag. A legtobben igy szereznek part"


"amugy vannak az ilyen okoskodo kozhelyes ‘jotanacsok’ hogy jarj el meg legyenek hobbijaid stb stb, de ezek reven az emberek elenyeszo szazaleka talal part."


Ez ellentmondás, de feloldom. A legtöbben így szereztek párt még az online dating világa előtt, például 2014 környékén. Ma már így nem lehet párt találni, míg régen lehetett.

2021. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#6: mi ebben az ellentmondas?


a legtobb ember meg mindig iskolakbol, munkahelyrol vagy ismerosi korbol szereze part. ha pl. vegignezek az ismeroseimen, a legtobbnek, akinek parkapcsolata van, ilyen modon jott ossze. 2014 elott vagy utan, tok mindegy.


ezzel ellentetben elenyeszo szazalek az, aki mondjuk ugy talalt part (komolyat, hosszabb tavara) hogy elment egy buliba es osszejottek vagy elment gyongyot fuzni/arva kiscicakat simogatni/jogazni akarmi, mint hobbi es ott jottel ossze.


megis mindig ezeket a jotanacsokat hallja az ember szinglikent, hogy ‘jarj el, legyel nyitott, bulizz, szorakozz, legyenek hobbijaid es ismerkedj azok reven’.. - ja, mondja ezt valaki, aki 8. osztalyban osszejott a hazastarsaval es azota ki sem mozdult kb a lakasbol a kotelezo (bolt stb) korokon kivul. baromi hiteles.

2021. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Barátok szerinted megmondja őszintén? Aha... Főleg ha külsőleg se vagy nagy durranás nem fognak még beléd rúgni.
2021. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy hol élsz városban vagy vidéken. Budapesten annyi program van hogy válogatni lehet, egy koncert, egy táncos rendezvény szinte minden napra akad. ha tényleg férfiak társaságára vágsz akkor menjél el társás táncolni, ha nincs még elég rutin akkor valamelyik táncsuliba és azonnal férfiak közelébe leszel. Salsa, latin, afro, rocky,nagyon sok stílus van és ilyen helyen lehet ismerkedni. Persze itt sem könnyű mert más nő is él ezzel a lehetőséggel, de sokkal nagyobb esélye van mint hogy az utcán leszólítanak.
2021. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is mindig azt hallom, hogy el kell járni ide-oda, aztán lesz valami. Hát, az igazság az, hogy a barátságaim javarészt még sulikból kötettek. A jelenlegi munkahelyemen van 1 srác, de teljesen más részlegen. Azon kívül, hogy néha reagál 1 sztorimra és beszélünk 2 szót, egyáltalán nem kezdeményez, pedig nekem tetszik és normálisnak is tűnik. Én ilyenkor próbálnám vinni a beszélgetést, de elhal. Szóval ennyi.. Járok edzeni, ott sem nyit felém senki. Járok túrázni, bicajozni, de ott sem jön senki oda. Engem ilyen táncklub meg hasonlók nem vonzanak.. Voltam nem rég koncerten, ott sem jött oda senki. Bulizni meg nem járok, de nem is szeretnék bulizós fazont. Új társaságokba már nemigen kerül az ember felnőtt korban, hacsak nem vált munkahelyet. Szóval fogalmam sincs, nekem is honnan lesz párom. Az exem a bkv-ról volt. Ha ő nem lett volna, sosem lett volna kapcsolatom. Várom a következő ilyen "csodát", mást nem tudok tenni. Társkeresőn borzalmas a helyzet. Sajnálom, de nem tudok tanácsot adni. De tudd, hogy nem vagy egyedül. Egy olyan emberrel való találkozás, akivel passzoltok, hatalmas nagy szerencse is, bárki bármit mond. Ezért haragszom is az exemre, hogy elcseszte. 7 évig olyan jó páros voltunk, jól kijottunk, kémia is megvolt, szóval nem értem, miért kellett ezt elcseszni.. Na mindegy, ez van.
2021. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!