Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen kétértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen kétértelmű válaszokat adnak a lányok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben volt kb 10 randim, ebből 6 különböző lány. Akármelyiket hívtam el randira, soha nem kaptam egyértelmű igent. Mindig olyan válaszok jönnek, hogy "lehet róla szó", stb. Ennek ellenére mindegyik eljött eddig, de mire jó ez? Nem akar könnyen kaphatónak tűnni?
2021. júl. 26. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nők. Ne keress bennük logikát. Örülj nekik, hogy elmentek. További sok sikert!
2021. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze, amikor meg egyértelműen kijelentem, hogy “igen, hol / mikor?” Már nem jön válasz... :D Nem egyedi eset, sajnos.
2021. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tehát 10 randid van, de még annyit sem tudsz felfogni, hogy a szavak és tettek közt különbség van? Tehát mond X dolgot, mégis elmegy randizni és megjelenik, tök mindegy mit mond előtte, ott van...


Nem kell agy randizni, igazad van.

2021. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Annyit sem tudsz felfogni, hogy pont arról szól a kérdés, miért van különbség a lányok szavai és tettei között :D

2021. júl. 27. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Te meg azt nem, hogy kit erdekel valaki mit mond?


Teszi, kesz. Ezen agyalni tok felesleges

2021. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még van a "nem is tudom" vagy a "te mit gondolsz erről" hárítás. Legyél okos, a nők nézik a reakciódat, hogy kihoznak-e a sodrodból. És ha sikerül, akkor azt mondják, ilyen bunkó, agresszív állat mellett nem maradok. Ez velem történt meg többször.
2021. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Talan azert muci, mert idegbeteg voltal lol
2021. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem. A nők totál kiakasztásra mennek. Régen verték őket, akkor gondolom jobban lehetett bírni e haszonállattal.
2021. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!