Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ismeretlenül ír rátok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ismeretlenül ír rátok és elkezd kétértelmű utalásokat tenni (szex felé terelni a témát) akkor ezt több delikvenssel is megcsinálja?

Figyelt kérdés
Jól kinéző férfiről van szó, akinek feltételezhetően nem akadály, hogy ismerkedjen. Vajon ezt hány nőnél játszák el? Voltatok már ilyen helyzetben?
2021. jún. 4. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha vki ramir engem absz nem erdekel hanyra ir ra, csak az erdekel nekem tetszik e, akarok e tole vmit, Velem milyen a chat egyutt vele meg ilyenek.
2021. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem is érdekel. Számomra az ilyen viselkedés gáz, és nem is gondolkozok rajta sokat.
2021. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
aki ismeretlenul ramir szexualis utalasokkal, az egy primitiv proli, akarhogy is nez ki, es nalam a reakcio tiltas-torles, nem pedig azon valo gondolkodas, h hany emberrel csinalhatja meg ezt.
2021. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 3assal!

29/N

2021. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindegy, hány nőre ír rá, nálam ez bukó volt mindig is.

Attól pedig, hogy jól néz ki, ne gondolja, hogy viselkedhet ótvar prosztó módon.

Egyszer mondanám el, hogy ebből vegyen vissza, bár már eleve red flag, hogy ezt megengedte magának egyszer is, de egyetlen esélyt még kapna. Jó eséllyel megpróbálja ideig-óráig megjátszani magát, de előbb utóbb úgyis újra átlèpi határt, ezek nem tudnak viselkedni. Na akkor repülne. De az is lehet, hogy már akkor kereket old, mikor közlöd, hogy ezt így nem engedheti meg magának. Akkor viszont megspóroltad a további szájtépést.

2021. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos. Én mondjuk alapból elküldöm az ilyeneket az anyjukba.
2021. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem mindegy? Téged is választott. Csak ez számít. Örülj neki és használd ki a lehetőséget.
2021. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

Persze... itt mindenki az erkölcs mintaképe bármi is legyen a kérdés, nem tudtad?

Gykra járó nőket egyszerűen nem lehet így megkapni! Csak a többi 99%ot, de a gyk-sok közül egyet sem! Ez a különbség.

2021. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
De, meg lehet kapni, pukkancskám, csak nem a primitív prosztósággal és az ingyen prosti keresési szándékkal.
2021. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
nem akarom tudni, milyen nok kozott mozoghat a 8-as valaszolo, ha 99%-uk benedvesedik valami suttyo kanos dumara, amit egy random ismeretlentol kapnak.
2021. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!