Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néha azt érzem, 39 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha azt érzem, 39 évesen már reménytelen párt találni. Érez így más is?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom, sajnos rosszul végződött. A korombeli férfiak vagy házasok vagy foglaltak vagy huszonéves lányokat hajtanak. Nem ítélkezek, csak szomorú vagyok.

2021. júl. 26. 22:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
45%

"csak szomorú vagyok"



A nok legnagyobb ellensege az ido. Jo latni, hogy az ido mulasaval visszakapjak, amit erdemelnek :)



37F incel

2021. júl. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
11, miből gondolod, hogy ezt érdemlem? Nem is ismersz.
2021. júl. 27. 04:33
 13/38 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos jól érzed. Látom én a példákat bőven az ismeretségi körömben is.
2021. júl. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Én 45 évesen érzem így, férfiként...
2021. júl. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, a korodbeli egyedülálló férfiak:

Vagy elváltak, gyerekük van, és eszük ágában sincs megállapodni.

Vagy gyermektelen agglegények, akik soha nem is akartak ezen változtatni.

Vagy kizárólag fiatalabb csajt akarnak.

Vagy valami durva defektjük van.


Le szoktak pontozni, de attól még az az igazság, hogy ez a korosztály már csak szexpartnert, maximum szabadidőpartnert keres. De nem akarnak többet, összeköltözést vagy ilyesmit. A ritka kivételekek pedig NAGYON hamar elviszi a többi nő.


Szóval sajnálom, de te már 99%, hogy kifutottál az időből. 😞

2021. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%
#12 ne foglalkozz vele, szellemi fogyatékos. Szerencsére minden üzenetét aláírja, így kapásból láthatod hogy ignorálni kell.
2021. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Noren1989 ***** válasza:
31%
31éves férfiként ugyanígy vagyok. Ettől függetlenül tàrsasàgra van igényem, rendszerint ràrepülök az ismerkedés rovat-béli felhívàsokra. Kapcsolatra alkalmatlan vagyok, szexre szerencsére nem 🤔🤫
2021. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
88%
39 vagyok. Együtt élek egy ffivel lassan 2 éve, aki 43 éves.. Gyereket szeretnék, de "még ismerkedjünk... majd... egyszer.." Mikor ideköltöztem hozzà, akkor felcsillant a remény, hogy vééégre, valaki... Most éppen reményvesztett vagyok, mert egész életem soràn ilyen ek voltak a pasik, hogy "majd", meg "még ismerkedjünk"... Nem tudom, hogy menjek-e vagy maradjak... Szóval kérdező... Nehéz ügy, tudd, hogy nem vagy egyedül...
2021. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen is ezt érzem, de 20 évesen is ezt éreztem.
2021. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%
Éppen az ilyen előítéletek miatt nehéz, mint amik fel lettek sorolva. A férfiak ebben a korban már csak szexet akarnak, nem akarnak senkivel sem összebútorozni, van saját gyerekük és nem akarnak többet, ha meg mégsem, akkor biztos lúzerek. A nők meg már kiöregedtek, nem érdemes velük kezdeni, mert már biztos "megdöglött a gólya". Na ezért nehéz.
2021. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!