Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néha azt érzem, 39 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha azt érzem, 39 évesen már reménytelen párt találni. Érez így más is?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom, sajnos rosszul végződött. A korombeli férfiak vagy házasok vagy foglaltak vagy huszonéves lányokat hajtanak. Nem ítélkezek, csak szomorú vagyok.

2021. júl. 26. 22:13
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem előítélet, hanem tények és tapasztalat. A patkányt sem az előítélet miatt tartják fertőző kártevő állatnak!
2021. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te egyetlen olyan férfit sem ismersz, aki ennyi idősen szeretne családot alapítani, illetve egyetlen olyan nőt sem, aki ennyi idősen alkalmas még a gyerekvállalásra?
2021. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
56%

Ne kezdjük már megint b@ssza meg az Isten, ne kezdjük már megint!

De igen, vannak kivételek. Kivételek mindig vannak. Nyilván van olyan 40 körüli férfi, akinek valamilyen speciális okok miatt nincsen még családja, gyereke, egyedülálló; és persze normális külsővel rendelkezik, normális személyiséggel és egzisztenciával.


De ez a leírás 1000 férfiból szerinted hányra igaz???????

Hihetetlen, hogy mindig mindenhol csak a kivételeket keresitek. Foglalkozzunk már azzal, ami egy adott csoport legalább 90%-ra igaz!


A patkányok között is biztos van olyan, ami nem fertőző. De NEM EZ A JELLEMZŐ. Sikerül megérteni már végre?!?!?!

2021. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
18%
21# De, pont az előítélet és a tévhitek miatt.
2021. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
33%

23: Légy oly szíves mutasd meg nekem azt a 90%-os statisztikát!

Köszönöm! :)

2021. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikát... 🤦‍♂️

Oldalakat lehetne írni a témáról, de a franc se fog egy olyat győzködni, akiből ennyire sugárzik az anonim kötekedési hajlam.

Egy dolgot mondok:

A gyerekszüléshez a fiatal nők teste sokkal alkalmasabb, mint a 35+ nőké. Ezt nem én mondom, hanem az Orvostudomány.

Na most akkor ha egy férfi gyereket akar, miért válasszon egy 39 évest, akinek (orvosilag igazoltan általánosítás) sokkal kisebb az esélye a teherbeesésre és az egészséges utód megszülésére?


Na mi van, hehh? Erre varrjál gombot!

2021. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

26: Mielőtt agyvérzést kapsz, légy oly szíves támaszd alá rendesen amit a 23-as hozzászólásban odablöfföltél.


"De ez a leírás 1000 férfiból szerinted hányra igaz???????

Hihetetlen, hogy mindig mindenhol csak a kivételeket keresitek. Foglalkozzunk már azzal, ami egy adott csoport legalább 90%-ra igaz!"


Ameddig nem történik meg, addig csak kocsma szintű frusztrált fröcsögés lesz. ;)


Várom! :)


Ui.: Nem, nem a kötekedés hajt, csak kivi vagyok!

2021. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
40 éves férfi vagyok. Nincs gyerekem, de szeretnék még családot alapítani, ha találnék olyat, akivel ez közösen lehetséges. De ha most beraknék ide egy képet magamról (nem fogok), akkor egyből szétszednének az itteni trollok, hogy valójában nem vagyok átlagos, hanem átlag alatti és ennek bizonyítására belinkelnének valami amerikai 30-35 éves színészt, hogy bizony ő az átlagos 40-es pasi. Páran esetleg még egy komplett jellemrajzot is írnának rólam ez alapján a pár sor alapján és már igazolva is lenne, hogy én bizony egy átlag alatti külsejű, mentálisan sérült és önértékelési zavarokkal küzdő férfi vagyok, tehát egyáltalán nem az átlag.:) Na így készül a 90%-os statisztika.
2021. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

www.gyakorisbarmokatakarokmeggyozniazemberikapcsolatokalapigazsagairol.hu


De komolyan, szerinted létezik statisztika erről a témakörről?

Taníts mester! Fogalmazz meg egy állítást, amit statisztikával alá tudsz támasztani! Mutass nekem bármilyen tudományos statisztikát a 40hez közeledő nők népszerűségéről a családalapításra törekvő férfiak között 😆

2021. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

29: Feltételezem, ezt megint nekem szántad, legalább használj hashtaget, vagy idézz, számozz, kérlek. :)


Szóval, igazából a probléma amire rá szeretnék világítani, az az lenne, hogy nagy elánnal beve'sed, hogy ez tény és kész. Legalább egy nyamvadt szociológiai tanulmányt linkelne'l, amiben vizsgálják az adott témakört, iksz embert megke'rdeznek, stb.


Ehelyett visszavágsz folyamatosan és még én linkeljek neked? Aranyos.


Szooooval: Várom az eredetileg a 23-asban feltett felvete'sedre vmi kézzelfogható anyagot. :)

2021. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!