Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kormány miértnem támogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kormány miértnem támogatja az ilyen szerencsétleneket az ismerkedésben a családok mellett?

Figyelt kérdés

Kissé zavar, hogy a csapból is ugye az folyik ami. Nem azért mert rossz, hanem mert lehet valakinek azért nem lehet gyereke mert 1. egészségügyi oka is lehet, 2. ilyen szerencsétlen lúzer mint én.

Így a sikeresebb ember még sikeresebb ember lesz, a szerencsétlen meg még szerencsétlenebb. Tehát valószínűbb hogy általában a tehetősebb férfiak vonzzák a nőket, a tehetősebb nők tudnak adni magukra így csinosabbak is lesznek.


Lehetne segíteni az ilyen szerencsétlenségeket akár már az iskolában pszichológussal, vagy felnőtt korban is lehetnének ilyen társkereső programok a félénkebb embereknek, de nem kimondottan discora gondolok hanem bármi fejlesztő ismerkedős program.

Mert tényleg nagyon jók ezek a támogatások meg minden, de nekem ez azt nyújtja mintha megadnád az ötös lottó nyerőszámokat, csak azt elfelejtik, hogy nincs egy forintom sem. Na így vagyok én a csajozással is.

Persze nem anyagilag, hanem mentálisan lettem leamortizálva.



#lúzer #családtámogatás #ismerkedésiprogram
2021. júl. 26. 23:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A párkeresés elősegítése nem a kormány feladata. Érdekes,hogy rengeteg embernek sikerült párt találni sőt kapaszkodj meg még házastársuk is lett.


Ha nem találsz magadnak barátnőt akkor mindenki hibás csak te nem? Kábé egy éve volt itt a gyakorin egy lúzer akinek mivel nem sikerült barátnőt szereznie ezért az az ötlete támadt, hogy az állam biztosítson neki TB által támogatott örömlányokat.

2021. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
11! Az még semmi, én valamelyik héten olvastam az egyik ilyen elborult agyú agyszüleményét, aki szerint polgárháború lesz, mert nem jutnak nőhöz az ilyen szerencsétlenek. Teljesen elveszett a kapcsolatuk a realitással, csak a tévképzeteiken hergelik magukat.
2021. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod muci, hogy pszichomókushoz akár tb alapon is elmehetsz és semmi pénzbe nem kerül kimozdulni, emberekkel dumálni.


na ez nyafogás

2021. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 VincentLaw ***** válasza:
47%

#4

Nem igazán érzem, hogy ebben a 'természetes szelekcióban' a sikeresebb gének öröklődnének tovább. Ilyenkor eszembe szokott jutni a Hügyék paradicsoma című film első kb 4 perces kezdő monológja. Ebben a kérdésben a #8-as véleményéhez állok közelebb.


A kérdésre is reflektárva, engem az zavar baromira, hogy egy rakás támogatást ad az állam a családoknak, vagy a későbbre beígért gyerekekre (értem, hogy a fogyó tendenciát szeretnék valahogy kompenzálni), de emellett aki nem él kapcsolatban (de azért szeretne, csak láthatatlan a másik nek számára), azokkal a kormány nem igen foglalkozik. Sőt az én tapasztalatom inkább az, hogy ezekkel a családtámogatásos intézkedésekkel még keresztbe is tettek nekem, mert a lakásárak elszálltak, így kénytelen voltam emelt áron venni, miután kifutottak a fundamentáim.

2021. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mert mit kéne tennie a kormánynak??
2021. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

#10: Egyfelől ez evolúciós sajátosság. Hiába hasznos társadalmi szinten a törvénytisztelő magatartás és a civilizált viselkedés, ha bizalom kell hozzá, hiszen nem állíthatsz mindenki mellé ellenőrt (meg ugye a ki őrzi az őrzőket problémája). Ezzel a dilemmával számos evolúcióbiológus foglalkozik, hogy amikor az egyéni érdek szembekerül a társadalmi érdekkel, akkor az egyén hogy fog dönteni. Ezt pedig lehet cukormázas szavakba csomagolni (erkölcs, morál, neveltetés, szocializáció), de a valóság az, hogy egyetlen tényező dönti el: a kockázatvállalási hajlandóság, vagyis mennyire mer szembemenni a saját félelmével.


És hiába hozol fel közösségért önfeláldozó embereket, nekik is ugyanaz a mozgatórugójuk, csak ők a közösség megvetésétől jobban félnek, mint a saját haláluktól.


Innen nézve valóban számít a neveltetés, hiszen vallási fanatizmussal öngyilkos merénylő hordákat is létre lehet hozni, akik örömmel mennek a halálba, mert hisznek abban, hogy a túlvilágon dicső élet vár rájuk.


De a kérdés témájára visszatérve a párkapcsolatok terén itt azzal van a probléma, hogy a nagy humánus, haladó meg mindenkit elfogadó lózungokat annyian beszopták, hogy az Egyház rémuralma után létrehoztunk egy új vallást, csak még sokaknak nem tűnik fel.


Csak itt a tízparancsolat helyett sokkal több van és a megszegését nem az inkvizíció bünteti, hanem az államhatalom és a Jézusi "dobj vissza kenyérrel" dolgot felváltották olyanok, mint multikulturalizmus, "senkit nem hagyunk az út szélén" meg "sokszínű társadalom".


És az Egyházhoz hasonlóan, a felsőbb szinteken már egyre többen jönnek rá és próbálják a saját hasznukra fordítani a helyzetet, hogy rohannak a szakadék felé és készíteni a stratégiát, hogy ők (ahol az ők lehet egyén, szűk vagy akár tág csoport) ne essenek bele, a többieknek meg úgyis mindegy, de a szekér immáron megállíthatatlan, illetve senki nem fogja magára vállalni a megállítással járó áldozatot és felelősségre vonást, főleg mivel az utitársai nagyrészét nem kedveli, de minimum semlegesek számára, így a vesztük nem probléma.


És ahogy te is írtad. Hajadra kenheted a magas IQ szintet, ha a csibészség, egyéni érdekek, önzőség vagy nevezd, aminek akarod alacsonyabb "fordulatszámon" (értsd: IQ) is hatékonyabbnak bizonyul.


Főleg, ha még a civilizált törvényeinknek köszönhetően a magas IQ szintet rabláncon tartjuk.

2021. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy szegény vagyok. Gyerekkoromban voltam az, és bár az anyagi színvonal és a külső könnyen változik, a berögzült minták és viselkedések nem fognak egyről a kettőre. Az egyik hozzászóló írta, le jól, hogy sok a negatív visszacsatolás és rossz tapasztalat. És ugye ok okozat minél ellenségesebb vagy annál ellenségesebbek veled, ez egy ördögi kör tényleg.

Pszichológussal is az a baj, mint sok mindennel ami szolgáltatást nyújt, hogy pénzt akarnak lenyúlni tőled. Nem azt, hogy a probléma oldódjon meg hanem hogy visszajárj, vagy gyógyszer szedjél jó pénzért. Ezért nem jön be igazán a nyugati társadalom.

Nincs gond a pénzzel, inkább az időm kevés, lehetne fejlődni, de évek kellenek ahhoz hogy elérjem azt a szintet amit más akár 20 évesen. Mert akkor szerzel tapasztalatot ha hibázol, na de ugye másnak ott volt a fiatalkora nyári szünet stb. Nekem általában a 2 hétvégi nap, vidéki megyeszékhelyen élek. 65.000 ember nem egy Budapest.

De nem is mindenáron mennék oda.

Mondjam úgy hogy inkább bukok el a saját módszeremmel, mint sem engedjek a fogyasztói társadalomnak. Nincs okostelefonom sem, nem azért mert ne lenne rá pénzem, hanem azért mert elbutít. Sokszor már nem tudom vagy nagyon hülye vagyok vagy nagyon okos, de szembe megyek a fogyasztói társadalommal, mi több utálom ezt.

2021. júl. 27. 16:37
 18/25 A kérdező kommentje:

Egyébként sportolok.

Érdekes sztereotipiák vannak, a lúzer nem sportolhat meg csak rosszul kereshet.

Nekem volt olyan haverom aki állandóan munkanélküli volt és mégis állandóan volt nője, sőt volt hogy több is egyszerre, meg a nő tartotta el. Ez a csibészség igaz?

2021. júl. 27. 16:39
 19/25 anonim ***** válasza:

#18 Ezzel a kommenteddel gyorsan ellent is mondtál annak amiről a kérdésben írsz.

"Tehát valószínűbb hogy általában a tehetősebb férfiak vonzzák a nőket, a tehetősebb nők tudnak adni magukra így csinosabbak is lesznek."

2021. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nem szegény valaki még nem gazdag.

Nem vagyok csóró, mert nem egy gyárban robotolok. Van fedél a fejem felett, van tányér az asztalomon, ha akarok tudok venni ruhát is vagy telefont tévét ilyen apróságot. De azt nem tehetem meg, hogy 2 hétre elutazzak Ibizára és itthagyjam a munkát. Nálam a tehetős olyan mint szegény Andy Vajna volt, ha nincs kedve nem dolgozok kidelegálja a feladatot másnak.

Na most ha valaki egy élet alatt felépíti azzal nincs gond.

Az a gond ha valakinek az apja építi fel és a s*gge alá rakja ezeket.

Mert a nők nem nézik honnan jön a pénz, csak hogy legyen.


Nem tudom azt tenni amit sokszor szeretnék, mert én csak egyedül vagyok.

Pl. volt olyan hogy ismerkedtem egy csajjal meg volt egy roma csávó is, és volt annak egy csicskása ilyen kis töpszli s*ggnyaló. Én ritkán lehetek felszabadult mindig figyelni kell honnan jöhet támadás, mert csak egyedül vagyok. Itt lehet fizikális vagy verbális is.

Mert ez a nyugati társadalom az elnyomottat még jobban nyomjuk el, az elnyomót pedig felemeljük...

2021. júl. 27. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!