Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kormány miértnem támogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kormány miértnem támogatja az ilyen szerencsétleneket az ismerkedésben a családok mellett?

Figyelt kérdés

Kissé zavar, hogy a csapból is ugye az folyik ami. Nem azért mert rossz, hanem mert lehet valakinek azért nem lehet gyereke mert 1. egészségügyi oka is lehet, 2. ilyen szerencsétlen lúzer mint én.

Így a sikeresebb ember még sikeresebb ember lesz, a szerencsétlen meg még szerencsétlenebb. Tehát valószínűbb hogy általában a tehetősebb férfiak vonzzák a nőket, a tehetősebb nők tudnak adni magukra így csinosabbak is lesznek.


Lehetne segíteni az ilyen szerencsétlenségeket akár már az iskolában pszichológussal, vagy felnőtt korban is lehetnének ilyen társkereső programok a félénkebb embereknek, de nem kimondottan discora gondolok hanem bármi fejlesztő ismerkedős program.

Mert tényleg nagyon jók ezek a támogatások meg minden, de nekem ez azt nyújtja mintha megadnád az ötös lottó nyerőszámokat, csak azt elfelejtik, hogy nincs egy forintom sem. Na így vagyok én a csajozással is.

Persze nem anyagilag, hanem mentálisan lettem leamortizálva.



#lúzer #családtámogatás #ismerkedésiprogram
2021. júl. 26. 23:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nos, rengeteg hozzád hasonló helyzetűnek van barátnője, tehát csak simán ronda vagy, esetleg buta vagy idegesítő
2021. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Buta nem lehetek, mert olyan munkát végzek ahova kell ész.

Esetleg a szocializálódásban vagyok buta.

Teljesen más a kettő, van ugye ez a small talk, meg viccelődés stb.

Én nem ilyen vagyok ügyfelekkel foglalkozok, ha kell határozottan rájuk is szólok, de egy baráti beszélgetés más. Ott nem kell eljutni A-ból B-be, csak a rizsa megy...

2021. júl. 27. 17:50
 23/25 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom a barátaidat, ha csak rizsáztok. Mivel itt sem tűnsz értelmesnek, pontosabban nagyon beszűkült a gondolkodásod, itt van a hiba.
2021. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem megy a nőkkel a kommunikáció..lehet ezen a téren fejlődni pszichológussal..
2021. júl. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem már ott tévedsz kérdező hogy a családtámogatások "jó dolgok"

A jelenlegi családtámogatási politika egy teljesen felesleges pénzpazarlás. A családoknak betolt rengeteg pénz (kedvezmények és támogatás) egyrészt felesleges, mert úgyis az vállal gyereket aki akar és tud, nem a támogatásokra felbuzdulva szokás, másrészt az ingatlanpiacra és az államháztartásra nézve is nagyon káros. Elszállt lakásárak és növekvő államadósság amit ez okoz, semmi mást.

De nem baj, a sok semmirekellő örülhet a fejének és megszavazza a rablóbandát cserébe újra, nagyon jó lesz nekünk. Főleg ha majd kidurrann ez a lufi amit fújtak

2021. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!