Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Gáz a szuperlájk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz a szuperlájk tinderen?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, kínos
Nem tartom kínosnak
22 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
nem gaz. mondjuk azt sosem ertem, amikor egy nyilvanvaloan szintem alatti pasi beszuperlajkol, megis mit var? es itt tenyleg az ilyen 40-es, elhizott, igenytelen alakokra gondolok, akikkel sosem allnek le. csak pazarolja a szuperlajkot.
2021. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Az :3
2021. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tolakodó. Olyan mintha rám ordítana, hogy FÚÚ DEJÓ VAGY ANYUKÁM. De ez én vagyok, amúgy alapesetben nincs semmi baj a szuperlájkkal, csak nekem nem szimpi. :D
2021. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
#1 az ilyeneket én sem értem. 2 képem van kirakva, látszik rajta, hogy csinos vékony vagyok, hosszú haj stb, arcom is egész szép. Erre olyanok küldenek sokszor szuperlájkokat, akikkel vakon sem állnék le. Én sem értem, hogy hogy lehetne ennyire eltévedve.
2021. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Azert ilyen alakok kuldik, mert szerintem a kello onbizalommal rendelkezo faszik meg nem fognak. Legalabbis en biztos, hogy nem szuperlajkolgatnek senkit, szerintem kisse ferfiatlan.
2021. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Amikor Tindereztem, nekem az összes szuperlájk (akkor napi 1 ingyen járt mindenkinek, most nem tudom, mi a helyzet) véletlenül ment, amikor ösztönösen feltoltam volna a képet, hogy lássam a leírást...
2021. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Miért férfiatlan?

Legalább jelzed, hogy tetszik.

2021. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#5 igen én is úgy gondolom, hogy jó pasik nem szuperlájkolgatnak, mert nekik felesleges. De ettől még ugyanúgy nem értem, hogy csóri Quasimodok mire számítanak🤣
2021. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Azert tartom ferfiatlannak, mert ezzel kb mar azelott jelzem neki hogy hasra estem tole, hogy tudnam kolcsonos e. Es igen inkabb elmondom, hogy milyen szepnek tartom, minthogy szuperlajkot kuldjek. Egyszeruen olyan hatast kelt, mintha semmi tartas nem lenne a ferfiban.
2021. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Azert tartom ferfiatlannak, mert ezzel kb mar azelott jelzem neki hogy hasra estem tole, hogy tudnam kolcsonos e"

De hát ha odamegyek hozzá az utcán, akkor az ugyanez..


Nem lehetek ronda, fél év alatt kb 300-350 matchem lett. Viszont aki nagyon bejön, annak fel szeretném kelteni az érdeklődését. Ne ilyen instagram modellekre gondoljatok. Szolid, szép lányokra, akikkel szerintem egy szinten lehetünk.

2021. júl. 27. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!