Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a toxikus emberekhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a toxikus emberekhez tudok vonzódni? Más is érez így?

Figyelt kérdés
Az első szerelmem is ilyen volt, ha ez számít. Van ebből kiút?

2021. júl. 27. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szintén..
2021. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Apád is az volt?
2021. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Az apámnak aranyból van a szíve. Anya toxikus, de én lány vagyok és teljesen hetero. Ez is okozhatja?
2021. júl. 27. 21:43
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam apám toxikus, illetve az ő szülei. Mindhárom eddigi szerelmem toxikus, "bántalmazó" volt. Lehet kiút, bár nem lesz egyszerű menet.
2021. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert apukád vagy anyukád vagy rosszabbik esetben mind a ketten bántalmazóak és számodra ez ismerős. Tudat alatt azért vonzod be ezeket a személyeket az életedbe. És akkor is bevonzod, ha nem szereted magad eléggé ahhoz, hogy elhidd te értékesebb vagy annál, mint hogy ilyen személyekkel legyél!
2021. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én is.

Normális emberrel túl unalmas lenne az élet. Ezért is szívjuk 8 hónapja egymás vérét az exemmel. Szánalmas, de közben megadja azt a "pluszt", azt az izgalomfaktort az életembe, amit a kapcsolatunk alatt is adagolt. Valahogy pedig véget kéne ennek vetnem, de gyenge vagyok hozzá.

2021. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 pontosan ezt csinálom én is :(
2021. júl. 27. 21:59
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sorstársak vagyunk. Nekem is az első párom volt. Persze lehetne kérni szakmai segítséget, de az nagy idő és pénz ráfordítás, amit nem mindenki tehet meg. Meg őszintén szólva nekem hullámvölgyeim vannak, és amikor éppen jól vagyok, akkor baromira nincs kedvem a múltamat boncolgatni, meg negatív tartalmakkal depiztetni magam. Amikor meg lent vagyok, akkor előkapom őt, vagy kinyitok számára egy kiskaput, kicsit feltölt, aztán kezdődik minden elölről. Jó hülye vagyok... :D
2021. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is nagyon. :D Nálunk ő szokott előkapni engem, én meg mindig hagyom magam, hogy egy kicsit újraélhessem azt az érzést. Pedig tudom, hogy ennek már nincs jövője és rombol engem. Olyan vagyok, mint egy alkoholista, vagy láncdohányos.
2021. júl. 27. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát, én is inkább csak kinyitom. Nekem tiltva van mindenhol, persze egy éve az megy, hogy soha többet nem beszélünk. Mindenhol tiltva van. Vibert nem használ, de a hónapokban ott zaklatott. Pár hónap teljes tiltás után elgyengültem, feloldottam és ő ezt egyből észrevette.. Kicsit ijesztő, hogy ezt nézegette, holott nem is használja.. :D szóval, ha kell némi figyelem, akkor feloldom, aztán ő szépen teszi a dolgát és feltölti az egomat. Aztán ismét összeveszünk, szépen fenyegetjük egymást mindenfélével, ismét "örökre" letiltom, aztán megy az élet tovább. Mondjuk a legutóbbi harc már tényleg elég csúnya volt, úgyhogy mostmár illene tartanom a tiltást. Csak nem tudom, mi lesz velem megint pár hónap múlva. :D talán jó lenne, ha összesodorna valakivel a sors és végre tovább tudnék rajta lépni. Szerintem ebből más kiút nemigen van. Túlságosan megszoktam, hogy van mellettem valaki, és ez hiányzik. Csak az a gond, hogy hiába próbáltam, rá sem tudok nézni "úgy" másra. Bántani meg nem akarok senkit, a saját defektjeim miatt. De hiszek abban, hogyha jön a "megfelelő", akkor teljesen kiüti a fejemből őt és képes leszek még őszintén szeretni.
2021. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!