Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan toxikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan toxikus párkapcsolatban, amiből évekig nem tudtatok kijönni? Esetleg nagyon csúnya vége lett?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Mire lennél kíváncsi?
2021. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 évig tartott. A vége az lett, hogy Hollandiába menekültem előle. Csak anyám, apám és a nővérem tudta, hogy hol vagyok, senki más. Így tudtam megszabadulni tőle.
2021. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 8 év házasságból 7 év szenvedés. A vége válás lett.


Mai eszemmel már az első szenvedős év után lépnék, ha nem változik semmi.

2021. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5 évig tartott nekem is, de részben én hibám is, hogy hittem, hogy tud változni, meg hogy nem voltam határozottabb és vissza tudta könyörögni magát.
2021. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évig. A válás és egyedüllét megváltás volt.
2021. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

10 év. A második héten szakítani kellett volna, de olyan ügyes manipulátor volt, mindig akkor volt a legédesebb, mikor már a szakítás szélén voltam. Hozzá is mentem. Mikor kitartottam amellett, hogy valni akarok, nem is akarta elhinni, csak röhögött. Aztán már nem. Minden nap hálát adok, hogy sikerült kitartanom és végül elhagytam. Borzalmas volt, lelkileg szinte üresre szívott az az ember, nekem sose lehetett igazam, amit én akartam, az mind hülyeség

... de ö csak az én érdekemben segít, hogy javithassak a hibáimon! 🤣 hát a legnagyobb hibám az volt, hogy nem hagytam el hamarabb. 10 elpocsékolt év...

2021. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Itt az én történetem. Ezután még 4 hónapra összejöttünk, de 2 hónapja már vége van. Szenvedtem mellette. Sírögörcsök gyötörtek, hányingerem volt folyamatosan, kezem és lábam is remegett, sőt sokszor hánytam is evés után vagy közben, mert annyira terrorizált lelkileg, teljesen semmibe vett. 6 kilót fogytam mellette. Az utóbbi pár napban álomba sírtam magam és sokszor eszembe jutott, de ez csak azért lehet, mert kimerült vagyok a sok munkától, ugyanis ebbe folytom a bánatot.

2021. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Itt az én történetem. Szerencsére azóta megismertem a mostani párom,aki őszintén szeret,és soha nem bánt:)

Nem is mertem volna elképzelni,hogy egy kapcsolat ilyen boldog is lehet.

Kitartást mindenkinek,akik mérgező kapcsolatban vannak/voltak ,vár rátok valahol egy jó ember!

2021. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, hét év. Nem volt szép a vége, de büszke vagyok, hogy önerőből ki tudtam jönni belőle, sokkal erősebb lettem utána, maga a szakítás egy önbizalomfröccs volt a sokévi vérszívás után.
2021. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!