Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy melóssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy melóssal?

Figyelt kérdés
Ha már jártok akkor a szüleitek előtt is fel mernétek vállalni?

2021. júl. 28. 17:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Fel merném vállalni, akivel járok, de az, hogy melós, rohadtul nem árul el róla semmit.
2021. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen felvállalom már igaz nem a szüleim Velemenye számít31 évesen 😁 burkoló és Kőműves
2021. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
Jártam 8 hónapot. Soha többet! Tetszik vagy sem, nekem ez nem jött be. Nem volt közös témánk, nem akart tanulni, fejlődni, a tájékozottsága borzasztó volt. Kínos volt nekem, aki még felnőtt fejjel is tanultam. Nem mondom, hogy rossz ember volt, de nem illettünk össze. Tudom, hogy ez nem népszerű vélemény, de fontos szempont szerintem, hogy akivel együtt van az ember, ott a szellemi szint hasonló legyen. Lehet egy melós is tanult, de ritka, mint a fehér holló. Engem nem köt le a ValóVilág3000 és sörözve focit nézni sem stílusom. Ez van.
2021. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megtettem, 12 évig voltunk együtt.
2021. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
3 ez egy sztereotípia, az én párom Sem sörözős tv-t bámuló típus csak mert kétkezi munkás. És engem is mindig a tanulásra bíztatott és mindenben támogat. Munkájában ő is fejlődik, nyitott az új dolgokra.
2021. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a "melós" kifejezés? Az igénytelen, ápolatlan, koszos munkásruhában mászkáló láncohányos, kiégett férfiakat, akik reggel megveszik a mini szeszesitalt és az olcsó sört a teszkóban, meló után részegen jönnek vissza még több mini szeszesitalért és még több olcsó sörért, és mindig van egy "kedves" megjegyzésük a pénztáros lányoknak?

Mert ilyennel nyilván nem jönnék össze.

Viszont van például olyan ács ismerősöm, aki folyékonyan beszél két idegen nyelvet, betegre keresi magát külföldön, szerintem műveltebb és több könyvet olvasott életében, mint bármelyik diplomás, akit ismerek, és mindig lenyűgöz a tudása, a tájékozottsága és a társadalmi érzékenysége. De ismerek hasonlóan értelmes raktárost és dohánygyári munkást is.

2021. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%
5-s: szerintem meg megtaláltad a kivételt. Amiről én beszélek az a fajta, aki reggel 4-kor ér haza koszosan és nem fürdik. Ha két ismeretlenes egyenletet lát, azt hiszi, egyetemen van.
2021. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%
7. Lehet, én mérnököt ismerek olyat akitől mindenki hanyatt dobja magát mérnök úr így úgy, aztán alapvető dolgokat nem tud és drogozik, állandó itala a jager... Nem ettől függ
2021. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
A "melós" pontosan mit takar? Mosdatlan, láncdohányos, alkesz pasival nyilván nem. De egy asztalossal adott esetben simán el tudnám képzelni. Fel is vállalnám természetesen. Nem attól lesz valaki jobb vagy rosszabbb hogy fizikai munkát végez. Egy "melós" is lehet tájékozott, intelligens és jó társalkodó partner.
2021. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

#6 és 9


Csak a végletekben lehet gondolkodni?

Egy szimpla melósra gondoltam, aki letolja a napi 8-12 órás műszakot.

Utána hazamegy megiszik egy sört, de semmi vadulás és kész.

Nem politizál, kemény mint a kő!

2021. júl. 28. 18:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!