Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok jóképű hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű hagyjam inkább a Tindert?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Inkább az egész ismerkedést!


Dunába ugrást javasolja neked a legtöbb nő!

2021. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Inkább a legtöbb itteni incel.
2021. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Kipróbáltad már?

Igen -> elégedett vagy az eredménnyel?

#### Igen -> ne hagyd a tindert

#### Nem -> hagyd a tindert

Nem -> miért nem?

2021. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom alapján igen. Ha nincs normális kép rólad akkor vagy csináltass egy igényeset vagy hagyd a csudába.
2021. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Inkább fektess egy kicsit be saját magadba, vegyél pár új ruhát, szettet, ami passzol hozzád, keress egy rendes fodrászt, sportolj valamit, ezeket csinálod pár hónapig, akkor már látszódni fog valami, ezek után pedig elmész egy fotóshoz, aki a legjobb szettjeidben csinál rólad sok-sok fotót, amik közül biztos fog beesni pár, ami mehet fel Tinderre.
2021. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
A Tinderen extrém versenyhelyzet van. Ott még a legrondább nők is megengedhetik maguknak, hogy kizárólag a legeslegjobb pasikkal állnak szóba. Ha te ennek ki akarod tenni magad, akkor hajrá. Nagy reményeket ne fűzzél hozzá.
2021. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Hatossal részben egyetértek, tényleg legyen az a csaj bármilyen ronda, de tényleg nagyon ronda is akár, kb átnéz rajtad.... ennek kb több oka lehet, a jó pasik is jobbra húzzák, na nem azért mert akarnak tőle bármit , csak mert mindenkit jobbra húznak aztán max unmatch, illetve a sok gyökér is jobbra húz mindenkit , mármint tényleg sok.... tudjátok a tipikus "sziateccessz" :D szóval a sok liketól el vannak szállva maguktól... (a jó csajokat még értem is , de frankón mondom a legkövérebb legrondább is simán átnéz rajtam, pedig jól öltözködök, van fent normál bőrkabis kép, van fent zakó inges kép - ja ilyet dolgozok egyébként , nem vagyok a Brad Pitt de azért na, nálam nagyságrendekkel rondább csajok akiket csak kíváncsiságból húzok jobbra hogy matcheljünk, simán unmatchelnek egy szempillantás alatt) szóval ha jó pasi vagy, a tindert neked találták ki, ha nem akkor kevésbé, de szerencséje mindenkinek lehet :D
2021. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

A 6-os meg a 7-es válaszolót kiegészítem, hogy nagyjából tisztába legyen mindenki azzal, hogy milyen nőként egy Tinder.


Szóval egyszer csináltam egy kamu profilt, és teljesen átlátszóan kamu képeket töltöttem fel direkt, 2db kép egy kapafogú csajról, mind a kettő kép ráadásul pixeles volt, az egyiken ha jól emlékszem éppen trágyázott is, szóval tiszta sz*r volt, tényleg próbáltam a lehető leggázabb képeket összeválogatni.


27 ezres városban lakok, mégis másnapra 99+ lájkot jelzett, egy ilyen nyilvánvalóan kamu profilra is, egy viszonylag kisvárosban.


Akkor gondolj bele, hogy egy nem fake mondjuk közepes nőnek hány párja lehet, tényleg nagyon nagy a konkurencia + ugye valakik megveszik azt a prémiumot is, hogy a lájkjuk előresoroltabban jelenjen meg a csajnál, egyszóval nagyon nehéz, és akkor még ugye csak matcheltetek, akkor még beszélgess is vele úgy, hogy még másik 100 ember irogat neki.


Inkább az egészre tekints úgy, hogy pörgeted, semmibe sem kerül, beszélgetsz, aztán majd lesz valami, nem szabad ráfüggni, preferáld az élőben való ismerkedést, jobb a hatásossága, jobban fejleszt, nagyobb önbizalmt ad, valóságosabb, mellette Tinderezz aztán vagy bejön vagy nem.


/5-ös válaszoló voltam/

2021. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Tinder (meg összes többi ilyen oldal) a nők és a nagyon jó pasik játszótere, ők ugyanis elvannak egymással. A többi férfinek csupán annyi a dolga, hogy mindenféle előfizetéssel életbe tartsa, gazdaságossá tegye ezeket az oldalakat.
2021. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, de az egész húspiacot hagyd ott. Ne kinlódj fölöslegesen.
2021. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!