Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi magas, jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi magas, jóképű, az sem baj, ha drogos, függő, problémás, akkor is mindig lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Mindig lesz olyan normális, csinos nő, aki meg akarja menteni?
2021. júl. 26. 07:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Akkor lesz a legtöbb. De nem azért, mert hű, de menő csávó, hanem azért, mert aki a legigénytelenebb, annak áll rendelkezésére a legnagyobb választék.


Normális, csinos? Néz már meg az ilyen párocskákat közelebbről! Tegyük fel, hogy elviszed a BMW-s k***cs***g mellől a pirított r***bancot. Mit kezdenél vele egy álmos, esős szombat délután? Főz neked rántott gombócot, aztán elbeszélgettek kvantumfizikáról?

2021. júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Normális csinos nőként miért állnék le egy.ilyen csődtömeggeel? Nem ertem..
2021. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Párja lehet, de ugyanolyan kaliberű. Normális, igényes nő nem kezdd egy ilyen férfival
2021. júl. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Igen, és valószínűleg egy igényes, értelmes, szép nő.
2021. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as, pedig van rá példa, a férfi még böriben is ült pár évet.
2021. júl. 26. 08:13
 6/19 anonim válasza:
51%

Nem 😃

én fizikailag nem vagyok csúnya - viszont a személyiségem határozatlan (amolyan tutyi-mutyi) és kissé sub beállítottságú is vagyok

így már gyerekkorom óta nem jöttek össze a párkapcsolatok - viszont erős hiányérzet volt emiatt bennem, - és drogfüggő lettem

most középkorú felnőttként is szüleimmel élek - próbálok leállni a cuccozással, de nem igazán megy (1 napja lőttem be magam utoljára)

megmenteni nem akar senki - és én sem akarom hogy meg akarjon - mert aki a közelembe kerül jó eséllyel függő lesz

nekem arra kellett volna egy társ (párkapcsolat) hogy célt adjon az értelmetlen életemnek

viszont a sok-sok évnyi drogozás után kifutottam az időből

valószínű hogy nem lesz már barátnőm - és belül próbálom is ezt elengedni

viszont saját tapasztalataim alapján mondom h a kérdésre a válasz: nem

inkább a személyiségtől függ h kinek lesz - vagy kinek nem párkapcsolata

2021. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os,köszi a választ.
2021. júl. 26. 08:26
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

jaj ma igen koran kezdodik a frusztralt incel agymenes!

nem, a normalis noket taszitjak a drogos, problrmas trogerek, nezzenek ki akarmilyen jol. de attol meg hogy te ocsmany vagy es alacsony, egy hajszalnyival sem leszel jobbember, mint az altalad gyulolt/irigyelt helyes ferfiak. tuti elelvezel magadtol, hogy te milyen rendes srac vagy es csunyagonosz noknek meg nem kellesz, mert felszinesek bruhuhuuu.. nem, te nem vagy rendes srac. de egy rosszundulatu, gyulolkodo, megkeseredett gorcs vagy.

2021. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Biztos van ez a szint is, de értelmes nőknél kizáró ok a függőség.
2021. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem, az a nő NEM NORMÁLIS gondolkodású, aki ilyennel összeáll. Az áldozat típus.


Amúgy puna mindig jut ezeknek, mindig lesz olyan ostoba, aki leáll ezekkel.

2021. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!